אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  סדנאות העצמה נשית

  סדנת העצמה נשית

  נשים רבות גילו בשנים האחרונות את הזמן הפרטי והיעיל ביותר שהן יכולות להקדיש לעצמן על ידי סדנאות העצמה נשית בשילוב דמיון מודרך. סדנאות אלה מוצאות בשלל צורות ודרכים למצוא את הקול הפנימי כנשים מחדש, לעמוד בכל היעדים שאנחנו מציבות לעצמנו ולהגיע לשם חזקות ושלמות יותר מבלי שהעומס יכריע אותנו ויקשה עלינו. בסדנאות כאלה המודעות גוברת בכלל, כך שאנחנו גם יכולות לבצע כל שינוי נדרש בעזרת הידע שאנחנו רוכשות שם. סדנאות אלה הן רק חלק מהכלים שאותם היא שמחה להעניק לכל מי שמבינה שלומדים כל החיים וזה רק הופך אותנו לנשים מרוצות יותר בחלקנו.

  סדנאות העצמה נשית– איך סדנאות להעצמה נשית יכולות לעזור לך?

  • אם מעולם לא עברת כל טיפול כלשהו ולא נעזרת בשיטה אחרת כדי להתרענן ולחדש את האנרגיה והכוחות שלך, זוהי דרך טובה להכיר את עצמך בזמן קצר ולהבין מה נחוץ לך להבא, ואיך אפשר למנף את היתרונות של הסדנה כדי להמשיך בדרך ההטמעה האישית לביצוע שינויים שחשבת עליהם כבר מזמן. מתחילים כאן ומקבלים כוחות רבים להמשיך הלאה לחקור ולגלות את עצמך.
  • אם את כבר מכירה את השיטות הייחודיות האלה לבצע שינויים, זהו הליך קצר וממוקד יותר מכל טיפול אחר, שעוזר לך לנסח בצורה עניינית את המטרה שלך ופותח לך פתח להבנת הצרכים האמתיים שלך. זה כמו טיפול אנרגטי עצמי שממלא לך את המצבר ושולח אותך להתמודד עם אתגר.
  • זוהי דרך נהדרת להכיר נשים נוספות כמו ולהתחבר אליהן כמקור כוח עוצמתי שיכול ללוות אותך הלאה ולחזק אות בהמשך. אין כמו לרכוש חברות טובות להמשך הדרך. כך שסדנת ההעצמה ממשיכה ללוות אותך ולעטוף אותך בכל צעד שתעשי גם כחלק מהקהילה שתיבנה בה.

  סדנאות העצמה נשית – עידוד והעצמה

  אפרת ננר מכירה היטב את הדינמיקה של ההעצמה ושל העידוד לבצע שינויים מתוך עוצמה פנימית וכך בדיוק היא בונה את הסדנאות להעצמה נשית שהיא מציעה לכן. זהו מרחב בטוח לבצע כל חקירה פנימית שלכם כדי לגלות את הכוח שלכן, והוא נשען על ידע מקצועי רב בחינוך ובניהול אנשים לביצוע שינויים ולרכישת כלים במהלך החיים. בסדנאות אלה היא מלמדת להיפטר מאמונות מגבילות ולרכוש הרגלים מעצימים וחיוביים.

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט