אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  דמיון מודרך

  דמיון מודרך – אימון אישי ורגשי באמצעות דימיון מודרך

  דמיון מודרך הוא שיטה המשמשת להשפעה על המצב הנפשי של האדם על ידי שימוש בדמיון. באמצעות הדמיון מופעל תת המודע ומאפשר להעלות סיטואציות, אירועים או תחושות מהעבר, לעבדם מחדש ע"י המוח הקדמי ולהגיע לתובנות מותאמות לכאן ועכשיו, תרגול חוזר ונשנה בשליטת המוח על רגשות, ומחשבות, מאפשר לשנות מצבים רגשיים ולהעלות מחשבות עמוקות באופן אסוציאטיבי.

  הדמיון המודרך מתחיל משלב ההרפיה, העלמת המחשבות המתרוצצות ללא הרף בראש והתמקדות בנשימות או בתמונה מסוימת המדמה מצב תודעה מדיטטיבי. שיטה זה נפוצה בפסיכותרפיה ונמצאה כיעילה הן עבור יחידים והן עבור קבוצות. בשיטה זו משתמשים כהכנה לקראת תחרויות ספורטיביות, מבחנים, ראיון עבודה או כל אירוע מלחיץ אחר.

  דמיון מודרך – טכניקות להצלחה 

  כיצד מתבצע הדמיון המודרך ?

  • כאמור על האדם להיכנס תחילה למצב מדיטטיבי
  • כאשר האדם נמצא במצב זה, המדריך שלצידו מתאר לו סיפור המלא בדימויים חיוביים השייכים לנושא הטיפול שנבחר לתהליך. כך לדוגמא במהלך הדמיון המודרך ניתן לתאר גשר בתור דבר אשר עוזר לנו לחצות מכשול או בית בתור האזור בו אנו מרגישים בטוחים
  • המדריך מנתב את המודרך למקומות הנכונים אשר יוצרים תחושה חיובית ובכך יוצר אצלו תגובות ספציפיות העוזרות לו להתמודד עם המחשבות, החששות והמגבלות שהוא חווה בחיי היום יום.

  דמיון מודרך – מחשבה יוצרת מציאות

  על ידי ניתוב המחשבות למקום הנכון, ניתן להעלות את תפקודו של האדם טרם האירוע המלחיץ ובמהלכו. הלחץ והמועקה שחווה האדם טרם האירוע הם פחד מהלא נודע, פחד שאין לו בסיס ויש להשתחרר ממנו על מנת להצליח. מחשבה על כישלון ככל הנראה אכן תוביל לכישלון בשל הקושי לתפקד תחת הלחץ שהאדם יוצר על עצמו.

  לאחר 40 שנים במערכת החינוך, התמקצעות בתחום הייעוץ הארגוני ולאחר מכן באימון אישי ועסקי – תשמח אפרת ננר לעזור לכל אדם להשיג את מטרותיו על ידי גישה נכונה לחיים. מודל העבודה אותו פיתחה מאפשר למתאמן למנף הקושי לצמיחה, את הרגשות השליליים להעצמה אישית ואת החרטות להצבת יעדים חדשים. על מנת לעשות מהפך מהיר בחייכם פנו עוד היום לייעוץ ראשוני באמצעות האינטרנט או הטלפון.

  אפרת ננר יכולה להוסיף לכם קורס ללימודי דמיון מודרך כדי שאתם תוכלו להעביר הלאה את הכלים הנכונים לגישה טובה וחיובית יותר.

   

   

  דמיון מודרך לחרדות

  לעיתים קרובות, אנו מתקשים לשחרר את הגוף ממחשבות ומחרדות. עם זאת, יש לכך פתרון – כאשר דמיון מודרך לחרדות הינו מענה מומלץ ביותר. דמון מודרך הוא למעשה טכניקה יעילה, פשוטה ונוחה להרגעה; טכניקה באמצעותה תוכלו להתמודד עם בעיותיכם השונות היטב – ולהוריד את רמת החרדה בגופכם. לפרטים נוספים ומענה מקצועי בנושא זה, ניתן לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. אפרת ננר מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. את הניסיון שצברה היא מיישמת כיום בהנעת מערכות וליווי מנהלים.

  דמיון מודרך לחרדות – ליצור דפוס התנהגות חדש

  החיים מזמנים לנו אתגרים רבים – הן בעבודה והן בחיינו הפרטיים. בהתאם, הגוף מתמודד עם העומס ומפתח תסמיני חרדות. מדובר במצב שלאורך זמן יכול להסב נזק רב, ויש לתת לכך מענה מקצועי מוקדם ככל האפשר. אחד הפתרונות המומלצים ביותר, הינו דמיון מודרך לחרדות. 

  חשוב להדגיש, בשלב זה, כי מלאכת הדמיון המודרך כוללת הרבה מעבר לנשימות עמוקות או לעצום את העיניים. למעשה, לאורך תהליך העבודה, תוכלו להבין לעומק את ההתנהגות שלכם וכיצד היא הובילה אתכם באופן מודע או לא מודע אל מצבכם הנוכחי.

  הרי כל אחד ואחת מאתנו פועלים בהתאם למערכת אמונות מסוימת, מערכת אמונות אותה ניתן לשחרר הן בהיבט העצבי והן בהיבט הלשוני. זאת עד לכדי מצב בו האדם מבחין בהתנהלות שלו עד כה – ויוצר דרכים חדשות של התנהלות.  

  קורס דמיון מודרך טיפול בחרדות

  ללוות אתכם בדרככם החדשה 

  תהליך ההתמודדות עם חרדות הוא איננו פשוט. עם זאת, הוא מוביל לכדי מצב בו אתם מבינים את המקור שלהן – כמו גם את התפקיד שלהן בחייכם. בהמשך הדרך, על מנת להשתחרר מעול החרדות, מומלץ ואף רצוי להסתייע בדמיון מודרך. אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים, תסייע לכם במסע שלכם לעבר עתיד רגוע ובריא הרבה יותר. מומחית זו מחזיקה בהכשרה וברקע המקצועי כדי ללוות אתכם בדרככם החדשה.

  דמיון מודרך להצלחה 

  בזכות דמיון מודרך להצלחה, נוכל לפתח את המשמעת העצמית שלנו – כמו גם להעלות את רמת המוטיבציה שלנו. זאת ועוד, כאשר אנו מקשיבים לרצונות הפנימיים, נושמים עמוק – ולוקחים צעד חשוב קדימה לעתיד טוב יותר. למידע נוסף על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מאמינה שניתן לעצור את הנסיגה אחורה – כאשר מבט קדימה הוא עניין של בחירה. באמצעות התמודדות נכונה מצמיחה, תוכלו להגיע לאיזון ולאיכות חיים גבוהה.

  דמיון מודרך להצלחה – להביט פנימה  

  נשימה נכונה היא זו שתייצב אותנו, תאזן את אורחות חיינו – ותסייע לנו להתקדם הלאה בהצלחה ביתרה. שיטת ה-nlp, או – דמיון מודרך, הינה הפתרון המדויק עבורכם: אם אתם מרגישים תקועים במקום עבודתכם, זקוקים לשינוי או מעוניינים להעלות את הביטחון העצמי שלכם. אין ספק, דמיון מודרך להצלחה אישית ומקצועית הוא אפשרות יוצאת דופן ומומלצת. 

  מה כולל דמיון מודרך? וכיצד תוכלו גם אתם לתרגל אותו כראוי? על מנת לקחת את הצעדים הראשונים היטב, מומלץ להסתייע במומחה בנושא. יחדיו, תתרגלו נשימה נכונה ועמוקה. בהמשך, ולאורך התרגול, תוכלו לשאול את עצמכם האם אתם אכן לוקחים את ההחלטות הנכונות עבורכם, ומהי הדרך הנכונה להתקרב לאני הפנימי המדויק שלכם. מה יגרום לכם להרגיש יותר טוב? כיצד הגשמתם את עצמכם ואיזה שינוי דרוש לכם?

  תהליך זה הינו משמעותי, כאשר לאורכו יעלו לא רק שאלות – אלא יתקבלו תשובות חשובות; תשובות בזכותן תוכלו להגשים את עצמכם ולהרגיש סיפוק. בהצלחה!

  דמיון מודרך להצלחה – לסיכום

  שיטת הדמיון המודרך הינה יעילה, כאשר בסיום התהליך תוכלו לזהות דפוסים – ולפעול באופן חיובי ויעיל. לסיוע בנושא זה, מומלץ ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, פנתה אפרת ננר לתחום הייעוץ הארגוני והתמחתה באימון לאיכות חיים ובאימון זוגי ומשפחתי. ההכשרה והניסיון בו מחזיקה אפרת ננר הוא שסייע לה בביסוס המוניטין המרשים שלה. 

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מידע נוסף בנושא

   טיפול דמיון מודרך לחרדות

   חרדות הן אחת הבעיות הקשות ביותר שנלוות לחיים המודרניים, מסיבות שונות. חלק מטפלים בהן בעזרת תרופות וחלק מהלוקים בהן מעדיף דמיון מודרך לחרדות, שמוכיח את היעילות שלו בטיפול בכך כבר שנים. לטיפול הנפשי יתרונות הרבים מחיזוק הדימוי העצמי ועד לביסוס הביטחון העצמי ולהעצמה אישית וחברתית. ניתן לטפל כמעט בכל דבר שאפשר ודורש התייחסות באמצעות הכלים המצוינים של ה – N.L.P אותם רוכשים. אפרת ננר שמה לה למטרה להעניק לכם כלים אלה ולשחרר אתכם מתלות בחרדות בשיטות שפיתחה, על סמך ניסיונה המקצועי העשיר בחינוך ובטיפול בתהליכים שונים לביצוע שינוי.

   מהם היתרונות של דמיון מודרך לחרדות?

   • חרדות יכולות להופיע בעוצמות שונות ובמגוון של סיבות וטריגרים שגורמים להן. הסקאלה הרחבה של טיפולים מוצעים נעה מטיפול תרופתי הכרחי למי ששום דבר אחר אינו עוזר לו וההשלכות הנלוות, לעיתים עד כדי תגובה חריפה של רעידות והתעלפות, ועד כדי שיתוק המשבש את שגרת החיים ואת איכותם. דמיון מודרך הוא כלי מצוין לטיפול כדי להחזיר שליטה בחיים ומומלץ לכולם להפחית או להעלים את החרדות.
   • דמיון מודרך צולל אתכם לנבכי התת מודע ואל אופן החשיבה ובודק את הסיבה לתקפי החרדה. בדרך זו הוא עושה לכם היכרות מעמיקה עם מה שנחוץ לכם לדעת על שינוי התפיסה וההרגלים באופן פרקטי. זאת משום הוא כלי יעיל וממוקד מטרה שאינו מבזבז זמן על שיחות ארוכות וממושכות ולכן גם נחשב לאפקטיבי בטווח הקצר והארוך.
   • מי שלומד כיצד להתמודד עם חרדות בדמיון מודרך לומד למעשה איך לעזור לעצמו בכלל גם כשהוא לבד ואין לו עזרה ראשונה זמינה במצב אחר. אין דרך טובה מזו לטיפול במשברים דומים עתידיים מאשר מתן כלים שיוכלו להפוך אתכם לעצמאים בטיפול בהם, כשתצטרכו.

   דמיון מודרך לחרדות – טיפול מקצועי יעיל

   אפרת ננר הינה מטפלת מקצועית ומנוסה, אשר מטפלת בעזרת כלים כמו דמיון מודרך לחרדות ותהליכי שינוי והעצמה נוספים שעשויים להעלות אתכם על דרך המלך.

   עוד על דמיון מודרך להצלחה

   אמונות מגבילות וקשיים שהצטברו עם השנים עשויים למנוע מאנשים להגשים יעדים ולהצליח להתמודד עם אתגרים שונים שמכשילים אותם. דמיון מודרך להצלחה עוזר לכם להתמודד עם שדים ישנים שמקשים עליכם להשתחרר מדפוסים מגבילים ומעכבים כאלה באמצעות היכרות לעומק במרחב בטוח ומוגן. השיטה המעניינת מיושמת על ידי אנשי אימון וקואוצ'ינג ומטפלים במקרים רבים על מנת לדמות הצלחה ולהתקדם הלאה לשלב שבו אתם ממש רואים את עצמכם עושים זאת. אפרת ננר מציעה טיפולי דמיון מודרך ומשחקי חשיבה שיסייעו לכם להתקדם לשם ביעילות.

   מה חשוב לדעת על דמיון מודרך להצלחה?

   • קושי נתפס כאמיתי אבל הוא לא תמיד כזה. התפיסה של היום גורסת שאפשר להתמודד עם כל קושי. הצעד הראשון הוא להביט בקושי באומץ ולהבין האם מדובר בקושי אמיתי אובייקטיבי, או שדמיינו אותו והצבנו אותו כמכשול שאפשר לעבור עם מעט עזרה, לפורר אותו ולהחזיר אותו למקומו הטבעי, בצד וללא איום עלינו. דמיון מודרך עושה בדיוק את זה – בודק את הקושי ומפוגג אותו בעבודה עצמית.
   • כדי להבין איזו הצלחה אנחנו רוצים יש להגדיר אותה ולהפסיק לפחד ממנה וגם את זה הדמיון המודרך יכול לעשות. להציב אותה בפנינו כדי שנוכל כבר לחיות אותה ולהתנהג בהתאם מבלי לחשוש ממנה. בעזרת תרגילים אלה תוכלו לחיות את החלום כבר כעת ולהבין שרק אתם מנעתם מעצמכם את חוויית ההצלחה שכעת מגיעה אליכם בגדול.
   • דמיון מודרך מצייר את ההצלחה שלכם בהישג יד ובכך הופך אותה לממשית ולכן אפשר לעשות זאת בכל שלב בחיים שבו אתם חושבים שהנה נוצר לו מכשול נוסף. כלומר, מדובר בכלי לחיים שאתם יכולים להשתמש בו מרגע שניסיתם אותו כבר בהצלחה והוא מלווה אתכם בכל הטיפוס שלכם במעלה הגשמת היעדים.

   הדרכה אמפתית ומעשית

   אמפתיה ואהבת האדם ואמונה ביכולותיו הן בדיוק מה שמניע את אפרת ננר לעזור לאנשים להגשים חלומות ולמצוא את ההצלחה שלהם. הכלים של דמיון מודרך להצלחה שהיא נותנת לאנשים באמצעות העבודה שלה ניתן לפנות את הדרך ממכשולים מדומיינים ולאפשר ללקוח לגעת בחלומות. זאת בדיוק מטרת הכלים הללו אותם רוכשים המאומנים כדי להתמודד עם אתגרים.

   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט