אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  דמיון מודרך

  אימון אישי ורגשי באמצעות דימיון מודרך

  דמיון מודרך הוא שיטה המשמשת להשפעה על המצב הנפשי של האדם על ידי שימוש בדמיון. באמצעות הדמיון מופעל תת המודע ומאפשר להעלות סיטואציות, אירועים או תחושות מהעבר, לעבדם מחדש ע"י המוח הקדמי ולהגיע לתובנות מותאמות לכאן ועכשיו, תרגול חוזר ונשנה בשליטת המוח על רגשות, ומחשבות, מאפשר לשנות מצבים רגשיים ולהעלות מחשבות עמוקות באופן אסוציאטיבי.

  הדמיון המודרך מתחיל משלב ההרפיה, העלמת המחשבות המתרוצצות ללא הרף בראש והתמקדות בנשימות או בתמונה מסוימת המדמה מצב תודעה מדיטטיבי. שיטה זה נפוצה בפסיכותרפיה ונמצאה כיעילה הן עבור יחידים והן עבור קבוצות. בשיטה זו משתמשים כהכנה לקראת תחרויות ספורטיביות, מבחנים, ראיון עבודה או כל אירוע מלחיץ אחר.

  דמיון מודרך – טכניקות להצלחה 

  כיצד מתבצע הדמיון המודרך ?

  • כאמור על האדם להיכנס תחילה למצב מדיטטיבי
  • כאשר האדם נמצא במצב זה, המדריך שלצידו מתאר לו סיפור המלא בדימויים חיוביים השייכים לנושא הטיפול שנבחר לתהליך. כך לדוגמא במהלך הדמיון המודרך ניתן לתאר גשר בתור דבר אשר עוזר לנו לחצות מכשול או בית בתור האזור בו אנו מרגישים בטוחים
  • המדריך מנתב את המודרך למקומות הנכונים אשר יוצרים תחושה חיובית ובכך יוצר אצלו תגובות ספציפיות העוזרות לו להתמודד עם המחשבות, החששות והמגבלות שהוא חווה בחיי היום יום.

  דמיון מודרך – מחשבה יוצרת מציאות

  על ידי ניתוב המחשבות למקום הנכון, ניתן להעלות את תפקודו של האדם טרם האירוע המלחיץ ובמהלכו. הלחץ והמועקה שחווה האדם טרם האירוע הם פחד מהלא נודע, פחד שאין לו בסיס ויש להשתחרר ממנו על מנת להצליח. מחשבה על כישלון ככל הנראה אכן תוביל לכישלון בשל הקושי לתפקד תחת הלחץ שהאדם יוצר על עצמו.

  לאחר 40 שנים במערכת החינוך, התמקצעות בתחום הייעוץ הארגוני ולאחר מכן באימון אישי ועסקי – תשמח אפרת ננר לעזור לכל אדם להשיג את מטרותיו על ידי גישה נכונה לחיים. מודל העבודה אותו פיתחה מאפשר למתאמן למנף הקושי לצמיחה, את הרגשות השליליים להעצמה אישית ואת החרטות להצבת יעדים חדשים. על מנת לעשות מהפך מהיר בחייכם פנו עוד היום לייעוץ ראשוני באמצעות האינטרנט או הטלפון.

  אפרת ננר יכולה להוסיף לכם קורס ללימודי דמיון מודרך כדי שאתם תוכלו להעביר הלאה את הכלים הנכונים לגישה טובה וחיובית יותר.

   

   

  דמיון מודרך לחרדות

  לעיתים קרובות, אנו מתקשים לשחרר את הגוף ממחשבות ומחרדות. עם זאת, יש לכך פתרון – כאשר דמיון מודרך לחרדות הינו מענה מומלץ ביותר. דמון מודרך הוא למעשה טכניקה יעילה, פשוטה ונוחה להרגעה; טכניקה באמצעותה תוכלו להתמודד עם בעיותיכם השונות היטב – ולהוריד את רמת החרדה בגופכם. לפרטים נוספים ומענה מקצועי בנושא זה, ניתן לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. אפרת ננר מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. את הניסיון שצברה היא מיישמת כיום בהנעת מערכות וליווי מנהלים.

  דמיון מודרך לחרדות – ליצור דפוס התנהגות חדש

  החיים מזמנים לנו אתגרים רבים – הן בעבודה והן בחיינו הפרטיים. בהתאם, הגוף מתמודד עם העומס ומפתח תסמיני חרדות. מדובר במצב שלאורך זמן יכול להסב נזק רב, ויש לתת לכך מענה מקצועי מוקדם ככל האפשר. אחד הפתרונות המומלצים ביותר, הינו דמיון מודרך לחרדות. 

  חשוב להדגיש, בשלב זה, כי מלאכת הדמיון המודרך כוללת הרבה מעבר לנשימות עמוקות או לעצום את העיניים. למעשה, לאורך תהליך העבודה, תוכלו להבין לעומק את ההתנהגות שלכם וכיצד היא הובילה אתכם באופן מודע או לא מודע אל מצבכם הנוכחי.

  הרי כל אחד ואחת מאתנו פועלים בהתאם למערכת אמונות מסוימת, מערכת אמונות אותה ניתן לשחרר הן בהיבט העצבי והן בהיבט הלשוני. זאת עד לכדי מצב בו האדם מבחין בהתנהלות שלו עד כה – ויוצר דרכים חדשות של התנהלות.  

  ללוות אתכם בדרככם החדשה 

  תהליך ההתמודדות עם חרדות הוא איננו פשוט. עם זאת, הוא מוביל לכדי מצב בו אתם מבינים את המקור שלהן – כמו גם את התפקיד שלהן בחייכם. בהמשך הדרך, על מנת להשתחרר מעול החרדות, מומלץ ואף רצוי להסתייע בדמיון מודרך. אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים, תסייע לכם במסע שלכם לעבר עתיד רגוע ובריא הרבה יותר. מומחית זו מחזיקה בהכשרה וברקע המקצועי כדי ללוות אתכם בדרככם החדשה.

  דמיון מודרך nlp

  שיטת דמיון מודרך nlp הינה שיטה באמצעותה ניתן לתכנת את התת-מודע שלנו וליצור תוצאות חיוביות ומרחיקות לכת בחיינו; תוצאות אשר יישארו וילוו אותנו לפרק זמן ארוך. מעוניינים לחוות גם אתם מסע של דמיון מודרך? ברצונכם לחצות את המחסומים שלכם ולהעצים את הפוטנציאל הטמון בכם? מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, עזבה היא עברה הכשרה מקיפה בתחום הייעוץ הארגוני, האימון האישי והאימון העסקי. מאז, ליוותה אנשים רבים בתהליכי צמיחה. 

  דמיון מודרך nlp – לשנות דפוסי הפעולה בהצלחה

  השנים עושות את שלהן, כאשר אנו מפתחים דפוסי פעולה מאוד מסוימים. לא תמיד דפוסי פעולה אלו מיטיבים עמנו, הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי. התנהלות זו עלולה להשפיע באופן מרחיק לכת על העתיד שלנו. עם זאת, ישנן דרכים יעילות ומומלצות לשנות זאת, כאשר שיטת דמיון מודרך nlp הינה הבולטת מבניהן.

  כאשר אנו מדברים על שיטת הדמיון המודרך, או – Neuro linguistic programming, הכוונה היא לשיטת פעולה שמטרתה לקדם את התקשורת הבין אישית של המשתתף. מדובר בשיטה אשר עשתה את צעדיה הראשונים עוד בארצות הבריות, בשנות ה-60 וה-70 של המאה ה-20, וצברה מאז תאוצה.

  באמצעות השיטה זו, תוכלו ליצור את השינוי הרצוי בחייכם. זאת, תוך שינוי התודעה שלכם ושיפור ביכולות שלכם לתקשר עם אחרים. החל משינוי הרגלים כמו הפסקת עישון, סיוע בבעיות רגשיות, טיפול בקשרים המקצועיים שלכם ועוד – באמצעות ה-nlp תחוו שינויים חיוביים, בכך אין כל ספק. 

  לפתח את היכולות שלכם 

  סובלים מדימוי עצמי נמוך? אינכם מצליחים לתקשר היטב עם בן או בת הזוג? מעוניינים לרכוש יכולות ניהול מרשימות? כך או כך, מומלץ ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מציעה מגוון רחב של הרצאות וסדנאות למגזר הפרטי, הארגוני והעסקי. כמו כן, אתם מוזמנים לרכוש את תצרף "מעגל ההפתעה" ואת הקלפים שיצרה אפרת ננר במיוחד ללקוחותיה.

  דמיון מודרך להצלחה 

  בזכות דמיון מודרך להצלחה, נוכל לפתח את המשמעת העצמית שלנו – כמו גם להעלות את רמת המוטיבציה שלנו. זאת ועוד, כאשר אנו מקשיבים לרצונות הפנימיים, נושמים עמוק – ולוקחים צעד חשוב קדימה לעתיד טוב יותר. למידע נוסף על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מאמינה שניתן לעצור את הנסיגה אחורה – כאשר מבט קדימה הוא עניין של בחירה. באמצעות התמודדות נכונה מצמיחה, תוכלו להגיע לאיזון ולאיכות חיים גבוהה.

  דמיון מודרך להצלחה – להביט פנימה  

  נשימה נכונה היא זו שתייצב אותנו, תאזן את אורחות חיינו – ותסייע לנו להתקדם הלאה בהצלחה ביתרה. שיטת ה-nlp, או – דמיון מודרך, הינה הפתרון המדויק עבורכם: אם אתם מרגישים תקועים במקום עבודתכם, זקוקים לשינוי או מעוניינים להעלות את הביטחון העצמי שלכם. אין ספק, דמיון מודרך להצלחה אישית ומקצועית הוא אפשרות יוצאת דופן ומומלצת. 

  מה כולל דמיון מודרך? וכיצד תוכלו גם אתם לתרגל אותו כראוי? על מנת לקחת את הצעדים הראשונים היטב, מומלץ להסתייע במומחה בנושא. יחדיו, תתרגלו נשימה נכונה ועמוקה. בהמשך, ולאורך התרגול, תוכלו לשאול את עצמכם האם אתם אכן לוקחים את ההחלטות הנכונות עבורכם, ומהי הדרך הנכונה להתקרב לאני הפנימי המדויק שלכם. מה יגרום לכם להרגיש יותר טוב? כיצד הגשמתם את עצמכם ואיזה שינוי דרוש לכם?

  תהליך זה הינו משמעותי, כאשר לאורכו יעלו לא רק שאלות – אלא יתקבלו תשובות חשובות; תשובות בזכותן תוכלו להגשים את עצמכם ולהרגיש סיפוק. בהצלחה!

  לסיכום

  שיטת הדמיון המודרך הינה יעילה, כאשר בסיום התהליך תוכלו לזהות דפוסים – ולפעול באופן חיובי ויעיל. לסיוע בנושא זה, מומלץ ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, פנתה אפרת ננר לתחום הייעוץ הארגוני והתמחתה באימון לאיכות חיים ובאימון זוגי ומשפחתי. ההכשרה והניסיון בו מחזיקה אפרת ננר הוא שסייע לה בביסוס המוניטין המרשים שלה. 

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט