אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  דמיון מודרך

  דמיון מודרך הוא תהליך שלו טכניקות הרפיה וסוגים שונים של הדרכות הדמיון המיועדות ליצור שינוי בתוך התת מודע.
  במהלך התהליך המדריך מנחה את המאומן להשתמש בדמיונו על מנת לפתור בעיה קיימת או לחזק יכולות ומשאבים המצויים במודרך ושאינם באים מספיק, או בכלל לידי ביטוי בהתנהגותו. התהליך דורש פתיחות, הסכמה וריכוז גבוהה הן מצד המדריך והן מצד המודרך.

  השימוש בדמיון מודרך מתאים מאד לשחרור חרדות. בתהליך מתחבר המאומן לתת מודע, מגלה את מקור החרדה ובעזרת טכניקות וכלים ייחודיים, משחזר באופן מודע את אירוע החרדה שחווה, מבין אותו אחרת.
  ומסכים לשנות את החרדה לרגש אוטנטי עכשווי שיהלום את חייו הבוגרים בהווה.

  השימוש בדמיון מודרך לחרדות הינה טכניקה מאד רגישה ועדינה המחייבת מיומנות רבה, זיהוי הסיטואציה
  והשפעתה על המודרך תוך קשר איתן ופתוח בין שניהם.

  זה אפשרי!
  מחכה לך מעבר לקו.

  דמיון מודרך – אימון אישי ורגשי באמצעות דימיון מודרך

  דמיון מודרך הוא שיטה המשמשת להשפעה על המצב הנפשי של האדם על ידי שימוש בדמיון. באמצעות הדמיון מופעל תת המודע ומאפשר להעלות סיטואציות, אירועים או תחושות מהעבר, לעבדם מחדש ע"י המוח הקדמי ולהגיע לתובנות מותאמות לכאן ועכשיו, תרגול חוזר ונשנה בשליטת המוח על רגשות, ומחשבות, מאפשר לשנות מצבים רגשיים ולהעלות מחשבות עמוקות באופן אסוציאטיבי.

  הדמיון המודרך מתחיל משלב ההרפיה, העלמת המחשבות המתרוצצות ללא הרף בראש והתמקדות בנשימות או בתמונה מסוימת המדמה מצב תודעה מדיטטיבי. שיטה זה נפוצה בפסיכותרפיה ונמצאה כיעילה הן עבור יחידים והן עבור קבוצות. בשיטה זו משתמשים כהכנה לקראת תחרויות ספורטיביות, מבחנים, ראיון עבודה או כל אירוע מלחיץ אחר.

  דמיון מודרך – טכניקות להצלחה 

  כיצד מתבצע הדמיון המודרך ?

  • כאמור על האדם להיכנס תחילה למצב מדיטטיבי
  • כאשר האדם נמצא במצב זה, המדריך שלצידו מתאר לו סיפור המלא בדימויים חיוביים השייכים לנושא הטיפול שנבחר לתהליך. כך לדוגמא במהלך הדמיון המודרך ניתן לתאר גשר בתור דבר אשר עוזר לנו לחצות מכשול או בית בתור האזור בו אנו מרגישים בטוחים
  • המדריך מנתב את המודרך למקומות הנכונים אשר יוצרים תחושה חיובית ובכך יוצר אצלו תגובות ספציפיות העוזרות לו להתמודד עם המחשבות, החששות והמגבלות שהוא חווה בחיי היום יום.

  דמיון מודרך – מחשבה יוצרת מציאות

  על ידי ניתוב המחשבות למקום הנכון, ניתן להעלות את תפקודו של האדם טרם האירוע המלחיץ ובמהלכו. הלחץ והמועקה שחווה האדם טרם האירוע הם פחד מהלא נודע, פחד שאין לו בסיס ויש להשתחרר ממנו על מנת להצליח. מחשבה על כישלון ככל הנראה אכן תוביל לכישלון בשל הקושי לתפקד תחת הלחץ שהאדם יוצר על עצמו.

  לאחר 40 שנים במערכת החינוך, התמקצעות בתחום הייעוץ הארגוני ולאחר מכן באימון אישי ועסקי – תשמח אפרת ננר לעזור לכל אדם להשיג את מטרותיו על ידי גישה נכונה לחיים. מודל העבודה אותו פיתחה מאפשר למתאמן למנף הקושי לצמיחה, את הרגשות השליליים להעצמה אישית ואת החרטות להצבת יעדים חדשים. על מנת לעשות מהפך מהיר בחייכם פנו עוד היום לייעוץ ראשוני באמצעות האינטרנט או הטלפון.

  אפרת ננר יכולה להוסיף לכם קורס ללימודי דמיון מודרך כדי שאתם תוכלו להעביר הלאה את הכלים הנכונים לגישה טובה וחיובית יותר.

   

   

  דמיון מודרך NLP

  שיטת דמיון מודרך nlp הינה שיטה באמצעותה ניתן לתכנת את התת-מודע שלנו וליצור תוצאות חיוביות ומרחיקות לכת בחיינו; תוצאות אשר יישארו וילוו אותנו לפרק זמן ארוך. מעוניינים לחוות גם אתם מסע של דמיון מודרך? ברצונכם לחצות את המחסומים שלכם ולהעצים את הפוטנציאל הטמון בכם? מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, עזבה היא עברה הכשרה מקיפה בתחום הייעוץ הארגוני, האימון האישי והאימון העסקי. מאז, ליוותה אנשים רבים בתהליכי צמיחה. 

  דמיון מודרך nlp – לשנות דפוסי הפעולה בהצלחה

  השנים עושות את שלהן, כאשר אנו מפתחים דפוסי פעולה מאוד מסוימים. לא תמיד דפוסי פעולה אלו מיטיבים עמנו, הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי. התנהלות זו עלולה להשפיע באופן מרחיק לכת על העתיד שלנו. עם זאת, ישנן דרכים יעילות ומומלצות לשנות זאת, כאשר שיטת דמיון מודרך nlp הינה הבולטת מבניהן.

  כאשר אנו מדברים על שיטת הדמיון המודרך, או – Neuro linguistic programming, הכוונה היא לשיטת פעולה שמטרתה לקדם את התקשורת הבין אישית של המשתתף. מדובר בשיטה אשר עשתה את צעדיה הראשונים עוד בארצות הבריות, בשנות ה-60 וה-70 של המאה ה-20, וצברה מאז תאוצה.

  באמצעות השיטה זו, תוכלו ליצור את השינוי הרצוי בחייכם. זאת, תוך שינוי התודעה שלכם ושיפור ביכולות שלכם לתקשר עם אחרים. החל משינוי הרגלים כמו הפסקת עישון, סיוע בבעיות רגשיות, טיפול בקשרים המקצועיים שלכם ועוד – באמצעות ה-nlp תחוו שינויים חיוביים, בכך אין כל ספק. 

  NLP דמיון מודרך – לפתח את היכולות שלכם 

  סובלים מדימוי עצמי נמוך? אינכם מצליחים לתקשר היטב עם בן או בת הזוג? מעוניינים לרכוש יכולות ניהול מרשימות? כך או כך, מומלץ ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מציעה מגוון רחב של הרצאות וסדנאות למגזר הפרטי, הארגוני והעסקי. כמו כן, אתם מוזמנים לרכוש את תצרף "מעגל ההפתעה" ואת הקלפים שיצרה אפרת ננר במיוחד ללקוחותיה.

   

  דמיון מודרך NLP

  דמיון מודרך להצלחה 

  בזכות דמיון מודרך להצלחה, נוכל לפתח את המשמעת העצמית שלנו – כמו גם להעלות את רמת המוטיבציה שלנו. זאת ועוד, כאשר אנו מקשיבים לרצונות הפנימיים, נושמים עמוק – ולוקחים צעד חשוב קדימה לעתיד טוב יותר. למידע נוסף על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מאמינה שניתן לעצור את הנסיגה אחורה – כאשר מבט קדימה הוא עניין של בחירה. באמצעות התמודדות נכונה מצמיחה, תוכלו להגיע לאיזון ולאיכות חיים גבוהה.

  דמיון מודרך להצלחה – להביט פנימה  

  נשימה נכונה היא זו שתייצב אותנו, תאזן את אורחות חיינו – ותסייע לנו להתקדם הלאה בהצלחה ביתרה. שיטת ה-nlp, או – דמיון מודרך, הינה הפתרון המדויק עבורכם: אם אתם מרגישים תקועים במקום עבודתכם, זקוקים לשינוי או מעוניינים להעלות את הביטחון העצמי שלכם. אין ספק, דמיון מודרך להצלחה אישית ומקצועית הוא אפשרות יוצאת דופן ומומלצת. 

  מה כולל דמיון מודרך? וכיצד תוכלו גם אתם לתרגל אותו כראוי? על מנת לקחת את הצעדים הראשונים היטב, מומלץ להסתייע במומחה בנושא. יחדיו, תתרגלו נשימה נכונה ועמוקה. בהמשך, ולאורך התרגול, תוכלו לשאול את עצמכם האם אתם אכן לוקחים את ההחלטות הנכונות עבורכם, ומהי הדרך הנכונה להתקרב לאני הפנימי המדויק שלכם. מה יגרום לכם להרגיש יותר טוב? כיצד הגשמתם את עצמכם ואיזה שינוי דרוש לכם?

  תהליך זה הינו משמעותי, כאשר לאורכו יעלו לא רק שאלות – אלא יתקבלו תשובות חשובות; תשובות בזכותן תוכלו להגשים את עצמכם ולהרגיש סיפוק. בהצלחה!

  לסיכום

  שיטת הדמיון המודרך הינה יעילה, כאשר בסיום התהליך תוכלו לזהות דפוסים – ולפעול באופן חיובי ויעיל. לסיוע בנושא זה, מומלץ ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, פנתה אפרת ננר לתחום הייעוץ הארגוני והתמחתה באימון לאיכות חיים ובאימון זוגי ומשפחתי. ההכשרה והניסיון בו מחזיקה אפרת ננר הוא שסייע לה בביסוס המוניטין המרשים שלה. 

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מידע נוסף בנושא

   עוד על דמיון מודרך להצלחה

   אמונות מגבילות וקשיים שהצטברו עם השנים עשויים למנוע מאנשים להגשים יעדים ולהצליח להתמודד עם אתגרים שונים שמכשילים אותם. דמיון מודרך להצלחה עוזר לכם להתמודד עם שדים ישנים שמקשים עליכם להשתחרר מדפוסים מגבילים ומעכבים כאלה באמצעות היכרות לעומק במרחב בטוח ומוגן. השיטה המעניינת מיושמת על ידי אנשי אימון וקואוצ'ינג ומטפלים במקרים רבים על מנת לדמות הצלחה ולהתקדם הלאה לשלב שבו אתם ממש רואים את עצמכם עושים זאת. אפרת ננר מציעה טיפולי דמיון מודרך ומשחקי חשיבה שיסייעו לכם להתקדם לשם ביעילות.

   מה חשוב לדעת על דמיון מודרך להצלחה?

   • קושי נתפס כאמיתי אבל הוא לא תמיד כזה. התפיסה של היום גורסת שאפשר להתמודד עם כל קושי. הצעד הראשון הוא להביט בקושי באומץ ולהבין האם מדובר בקושי אמיתי אובייקטיבי, או שדמיינו אותו והצבנו אותו כמכשול שאפשר לעבור עם מעט עזרה, לפורר אותו ולהחזיר אותו למקומו הטבעי, בצד וללא איום עלינו. דמיון מודרך עושה בדיוק את זה – בודק את הקושי ומפוגג אותו בעבודה עצמית.
   • כדי להבין איזו הצלחה אנחנו רוצים יש להגדיר אותה ולהפסיק לפחד ממנה וגם את זה הדמיון המודרך יכול לעשות. להציב אותה בפנינו כדי שנוכל כבר לחיות אותה ולהתנהג בהתאם מבלי לחשוש ממנה. בעזרת תרגילים אלה תוכלו לחיות את החלום כבר כעת ולהבין שרק אתם מנעתם מעצמכם את חוויית ההצלחה שכעת מגיעה אליכם בגדול.
   • דמיון מודרך מצייר את ההצלחה שלכם בהישג יד ובכך הופך אותה לממשית ולכן אפשר לעשות זאת בכל שלב בחיים שבו אתם חושבים שהנה נוצר לו מכשול נוסף. כלומר, מדובר בכלי לחיים שאתם יכולים להשתמש בו מרגע שניסיתם אותו כבר בהצלחה והוא מלווה אתכם בכל הטיפוס שלכם במעלה הגשמת היעדים.

   הדרכה אמפתית ומעשית

   אמפתיה ואהבת האדם ואמונה ביכולותיו הן בדיוק מה שמניע את אפרת ננר לעזור לאנשים להגשים חלומות ולמצוא את ההצלחה שלהם. הכלים של דמיון מודרך להצלחה שהיא נותנת לאנשים באמצעות העבודה שלה ניתן לפנות את הדרך ממכשולים מדומיינים ולאפשר ללקוח לגעת בחלומות. זאת בדיוק מטרת הכלים הללו אותם רוכשים המאומנים כדי להתמודד עם אתגרים.

   שימוש ב דמיון מודרך nlp

   השימוש בדמיון כדי להתמודד עם בעיות אינו חדש אבל כאשר משלבים אותו בשיטות יעילות נוספות מקבלים כלי עוצמתי לשינוי. דמיון מודרך NLP הוא טיפול שעוזר לאנשים לדמיין את הקשיים שלהם במרחב המוגן של הטיפול על מנת להכיר אותם לעומק ולפוגג אותם בעזרת כלים קוגניטיביים. דמיון כזה יכול לבנות עולם חדש של הצלחה שבו אין זכר למכשולים כמו  לאמונות מגבילות, וכך המטופל יכול לתרגל ולהתרגל למחשבה שהוא יכול לנצח ואף עושה זאת בהדרגה כדי להגיע לדרגת שליטה מלאה. אפרת ננר מדריכה ומטפלת בשיטה זו, לכל מי שרוצה להיפטר ממכשולים שמעכבים אותו בחייו ועוזרת להם להתקדם להצלחה.

   מה צריך לדעת על דמיון מודרך NLP?

   • NLP הוא שיטת קידוד קוגניטיבית של המוח על מנת לטפל בתבניות חשיבה ישנות שהוטמעו על ידי אדם או מצבים וגרמו לו לחשוב על עצמו בצורה שהוא בה היום. שם נעוצים השורשים של הכישלונות ושל האמונות המגבילות שמכשילות אנשים ושם גם מטפלים בהם כדי לעקור אותם ולשתול חדשים, חיוביים יותר ומקדמים. כדי לעשות זאת צריך לבוא מוכנים להתבונן בהם ולטפל בהם בצורה יסודית כדי להבין את עצמכם טוב יותר ומאיפה צמחו פחדים שמעכבים אתכם.
   • דמיון מודרך הוא גם שיטה מהשיטות שעוזרות לשנות חשיבה ולקבל כלים חדשים להתמודד עם חרדות, ראו גם טיפול NLP בחרדות, פחדים וכישלונות חוזרים ונשנים בעזרת יצירת דימויים חיוביים להם זקוק המטופל על מנת לתקן את החוויות שלו בתחום מסוים. כך הוא יכול לקבל אומץ ומוטיבציה לחזור לשם אבל הפעם בראייה נכונה יותר של הבעיה וגם להפסיק לחשוש ממנה.
   • הכלים שמקבלים בשיטה כזאת משמשים אנשים גם בעתיד. מרגע שמצליחים לשלוט בכך ולתקן את החוויות ואת התחושות במרחב מוגן, כאשר דפוס החשיבה החדש מוטמע, הוא משמש גם הלאה כאשר נתקלים בבעיות אחרות.

   דמיון מודרךך NLP – קידוד קוגניטיבי תומך

   טיפולים קוגניטיביים כאלה הם חלק מארגז הכלים שאפרת ננר פיתחה בשנות הניסיון הרבות שלה בחינוך ובארגון. היא מסייעת לאנשים להתקדם מדפוסים מכשילים ולאמץ דפוסי חשיבה מקדמי הצלחה. לתפיסתה, כל אחד יכול לחיות חיים טובים וזה מגיע לו מעצם הולדתו. בעזרת NLP שהוא קידוד קוגניטיבי חדש וחיובי יותר אתם יוצאים לדרך חדשה בחייכם

   דמיון מודרך לחרדות

   תחושת החרדה יכולה להתרחש בכל רגע נתון בחיינו, רגע שגורם לגוף שלנו להתערער ולאבד את היציבות והאיזון. היא קורת כאשר, יש ימים מתוחים בעבודה, בזוגיות או מול החברה. אך גם, ברגעי מלחמה, בעת מגפה שמתפרצת, בהתמודדות עם טראומה ועוד. למעשה – תחושת החרדה מתפרצת כאשר אנחנו מתמודדים עם סיטואציות שלא תרגלנו אותן, והגוף מגיב אליהן בצורת לחץ, דאגות, תחושת מועקה בחזה, לחץ בחזה, קושי בנשימה סדירה וכדומה. על מנת שיהיה אפשר לחיות את החיים יחד עם החרדה, ניתן לשקול ולבחון דמיון מודרך לחרדות. ברגעים בהם אתם לא מצליחים לצאת מהמנגנון החוזר של החרדה, כדאי לבדוק אופציות טיפוליות, כמו דמיון מודרך ולהתנקות מהתחושה בהדרגתיות. אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה מלווה לקוחות בדיוק בנקודת זמן הזו בחייהם, ומעבירה להם דמיון מודרך שמוביל לשינוי תפיסה, חשיבה והתנהגות ומשפר לחלוטין את דרך החיים שלהם.

   דמיון מודרך לחרדות – איך הכלי עובד?

   מהרגע שזיהיתם שאתם חווים חרדה או התקף חרדה, זהו כבר צעד מאוד משמעותי. יש המון אנשים שמסתובבים בעולם עם תחושת החרדה המעיקה ולא יודעים שזה מה שהם חווים. רבים מהם מאמינים שהם קרובים להתקף לב או למצב שבו הנשימה תפסק עוד דקה. אבל זה לא המצב. מהרגע שלומדים להשתמש בכלי של דמיון מודרך לחרדות, הרבה פעמים התחושה של המועקה תפחת וככל שמתמידים בכך, התחושה הזו יכולה להעלם לחלוטין ותהיה בשליטתכם המלאה.

   איך מזהים חרדה ומה הסיבה שהיא מתפרצת?

   מכירים את המשפט הבא: אני מפחד או מפחדת שזה יקרה לי? המשפט הזה הוא כל כך עמוק ומדבר על העובדה שאנחנו מדמיינים מצבים בראש, מבלי שהם קרו בכלל, נותנים להם מקום, במה ומאפשרים להם לשלוט עלינו ועל הבריאות שלנו. למוח שלנו יש אפשרות לבצע את הפעולות האלו ואנחנו, בעזרת דמיון מודרך לחרדות, יכולים להפחית את השימוש במחשבה החוזרת והלא מציאותית, ולחיות את הכאן ועכשיו. בלי תחושות ומחשבות מדאיגות שלא צריכות להעסיק אותנו במידה והן לא מתרחשות כלל.

   לסיכום, אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה מנוסה וותיקה בתחומה, מלווה נשים וגברים שמגיעים עם תחושת חרדה גדולה, ומעבירה אותם תהליך של דמיון מודרך מקצועי, אישי ומשנה חיים.

   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט