אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  סדנאות העצמה אישית

  סדנאות העצמה אישית הם אחת המתנות הכי גדולות שכל אדם יכול להעניק לעצמו. כל אחד מאיתנו נולד עם סט כלים מסוים, ככל שאנו מתבגרים אנו מגדילים את ארסנל הכלים הזה, לומדים, מקבלים ניסיון ומתפתחים בקצב שונה. התפתחות זו איננה תמיד קשורה רק ליכולות האמיתיות של אדם ובמקרים רבים ההתפתחות אינה עומדת בקנה אחד עם הפוטנציאל שלו. סביבה שלילית, אמונות מקבילות או טראומות מן העבר עשויות להיות הדבר אשר מונע מאותו אדם לממש את עצמו, אך הודות למודעות הרבה שיש כיום לפיתוח עצמי יש מגוון דרכים להתמודד עם סוגיה זו.

  סדנאות העצמה אישית והיתרונות

  אנשים רבים שמעו על המושג של סדנאות להעצמה אישית אך לא כולם בטוחים האם הדבר טוב בשבילם. עבור הרוב המוחלט של האנשים התשובה היא כן – סדנה מסוג זה יכולה לתרום למגוון רחב של האנשים, גם לאלה המרגישים שהם מצליחים בחייהם.

  בחנו את עצמכם בעזרת השאלות הבאות:

  • האם אני מרוצה מן האופן בו חיי מתנהלים ?
  • האם יש תכונה שהיתי רוצה לשנות, להעלים או להוסיף לאופי ?
  • האם אני ממצה את מלוא הפוטנציאל שלי ?
  • האם אני נמצא במקום בו דמיינתי שאהיה ?
  • האם אני קם עם מוטיבציה בבוקר ?
  • האם יש לי יעדים ארוכי טווח אליהם אני שואף ?
  • האם אני באמת מאושר ?

  במידה ועניתם על חלק מן השאלות הללו בשלילה או אפילו אם אינכם בטוחים מהי התשובה לאחת או יותר מהשאלות האלה – מקומכם איתנו. הגיעו לסדנת העצמה אישית אשר תביא אתכם להצלחה הגדולה מכל דמיון.

  סדנאות העצמה אישית – בדרך ליעד הבא שלך

  הצבת יעדים הינה דבר חשוב מאין כמוהו. הדרך ליעד הבא שלכם עוברת דרך תכנית האימון והסדנאות השונות אותן מעבירה אפרת ננר, מומחית לאימון אישי, עסקי וייעוץ ארגוני. הודות לשנים רבות בתחום ואינספור מתאמנים אשר עברו תהליכי אימון מוצלחים פיתחה אפרת ננר שיטה ייחודית המאפשרת לכל אדם לממש את עצמו, לפתח את יכולותיו החבויות ולהתקדם בחיים בצורה משמעותית בלי להסתכל לאחור.

  הסדנאות מתאימות לצוותי ניהול, קבוצות חשיבה, פיתוח מנהלים וכן לקבוצות לרעיון או נושא משותף.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט