אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  אפשרויות רדומות

  1. ראשיתו של העשור השלישי של המאה ה – 21 מעמיד את האנושות כולה במבחן הישרדותי. מצב כאותי זה אינו פוסח על החברה הישראלית, מכל הזויות האפשריות. כלכלה, מדיניות, פוליטיקה, חברה, תרבות ואם לא די בכך, באה מגפת הקורונה, מאיימת על בריאותנו, על החרות שלנו ובעיקר, היא מאיימת על חיים שלנו. אין זה פלא שנקלענו למצב של חוסר אונים בכל תחומי החיים ומעמיד אותנו ברמת החברה והפרט במבחן הישרדותי. מצב כאותי כמו זה מתבטא בהיעדר יכולת, אזלת יד וחולשה, תחושת חוסר ביטחון. והאפשרויות לוטות בערפל. 

  כאן המקום לעודד ולהרגיע כי האמת היא שהאפשרויות קיימות אצלך פנימה. כאשר נמצאים במצב של הישרדות קיומית, נאחזים בפתרונות לקיום הפיזי-קיומי. במציאות היומיומית אין באמת סכנה קיומית ולכן ניתן להיחלץ מההרגשה השלילית המאיימת ולהשיב את הביטחון העצמי, את המחשבה היוצרת ואת המעשה הנכון. 

  אם את/ה נמנה עם אלו השואפים, הרוצים להצליח ולהרגיש טוב, תוכל לעורר את האפשרויות הרדומות בתוכך ולפתור כל בעיה ולענות על כל שאלה.

  מילטון ה. אריקסון – מהפסיכולוגים האמריקאים הבולטים של המאה ה-20, טען ש"הלא מודע" משמש מאגר משאבים בלתי נדלה ובו טמון מקור היצירתיות שאחראי על החלק הארי בפעילות היום-יומית שלנו. חיבור נכון לתת מודע, יאפשר לשלוף זיכרון נכון, ברגע נכון. ושליפת מספר זיכרונות, על מנת להסיק מסקנה מורכבת שאין ביכולתו של המודע להסיק. 

  הצהרה או אמירה חוזרת ונשנית, נטמעת בלא-מודע, וגורמת לו לפעול על מנת להגיע לתוצאה. מחשבות משפיעות על הלא-מודע ומכתיבות לו את הדרך שבה עליו לכוון אותנו. מחשבות חיוביות תורמות לנו ומחשבות שליליות גורעות מאיתנו. כדי לבסס רעיונות חיוביים אל תוך הלא-מודע נחבר משפטי מפתח עם דפוסי מחשבה חיוביים ואמונה. ניתן לעשות זאת

  בעזרת דמיון של תמונות המתארות את המצב הרצוי. חזרה מרובה (בדרכים שונות) ומפורטת על האמירה תיטמע בלא-מודע, ותגרום לו לפעול על מנת להגיע לתוצאה הרצויה עבורך.

  מודעות היא היכולת לא לתת כח לכל המחשבות
  אלא רק למחשבות שנותנות כח

  וכך מתבצע המהלך במוח:

  2. התיאור הנ"ל כוחו יפה גם לגבי חברות, עסקים וארגונים. 

  כי ראשיתו של העשור השלישי של המאה ה – 21 מעמיד את הכלכלה והשוק העסקי בתוכה, ממש באותו מצב.

  מצב נתון

  מציאות כאותית. תחושת חוסר אונים. היעדר יכולת. מבחן הישרדותי. אזלת יד וחולשה, תחושת חוסר ביטחון. אפשרויות לוטות בערפל.

  התת מודע הארגוני

  "הלא ידוע" הטמון בארגון יכול לשמש מאגר משאבים בלתי נדלה ובו טמון מקור היצירתיות שאחראי על החלק הארי בפעילות היום-יומית הארגונית. חיבור נכון ללא ידוע, יאפשר לשלוף זיכרון נכון, ברגע נכון. או שליפת מספר זיכרונות, על מנת להסיק מסקנה מורכבת שאין ביכולתו של המודע להסיק.

  המודע הארגוני

  הצהרה או אמירה חוזרת ונשנית, נטמעת בלא-מודע, וגורמת לו לפעול על מנת להגיע לתוצאה. מחשבות משפיעות על הלא-מודע ומכתיבות לו את הדרך שבה עליו לכוון אותנו.

  זה קל, פשוט ובעיקר אפשרי!

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט