אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  משחק NLP

  משחקי NLP

  אילו היו מציעים לכם דרך מעניינת ומקסימה לשנות את החשיבה שלכם, כך שתוכלו להתבונן מקרוב בה ובתקשורת שלכם עם הסביבה, סביר להניח שתסתקרנו. המשחק "מעגל החוויה"  מבוסס על שיטת NLP אותו שפיתחה אפרת על מנת לעזור לאנשים לשנות דפוסים מגבילים ולתכנת בעצמם חדשים, מועילים וחיוביים יותר, הוא משחק שיכול להיות מתנה נהדרת לכולם – אנשים פרטיים וקבוצות וארגונים. במשחקים כאלה כל מה שצריך לעשות זה לבוא עם מודעות ופתיחות להתנסות בכלים חדשים, ובכך גם לאפשר לעצמכם לחוות את הפוטנציאל שלכם שלא מימשתם במלואו. אפרת ננר מציעה לכם משחק זה כדי לשפר את החיים שלכם ולהאמין באפשרות לשינוי ולהשתנות בעצמכם יותר.

  משחק NLP

  מה חשוב לדעת על משחק NLP?

  • אם יש משהו חשוב שאנחנו רוצים ללמוד על עצמנו ועל משמעות החיים שלנו וכיצד לשפר אותם, סביר להניח שמשחקים יהיו הדרך המועדפת. משחקים הם צורה של למידה מעמדה שלישית שהאדם למד בעזרתם מילים ודפוסי התנהגות שהוטמעו בעזרתן. כך שאם יש דרך טובה לשנות דפוסים שכבר אינם משרתים אתכם יותר ואינם מועילים לקידום האישי שלכם, עדיף כבר לעשות זאת באותה צורה מהנה בלתי מאיימת ועל כן מועילה האבה יותר.
  • משחקים הם דרך מצוינת לבחון את התקשורת שלכם עם אחרים ולבדוק היכן אתם יכולים לשפר אותה בבית, במשפחה, בעבודה, בלימודים ובכל תחום בו אתם פועלים. זה מצוין עוד יותר לבחון כיצד אתם מתייחסים לאנשים זרים ולגלות את אותו הדבר על זולתכם. המשחק "מעגל החוויה" יגלה לכם בדרך פשוטה ומהנה כיצד אפשר להביט על העולם בצורה אחרת, חיובית שתטיב עימכם ועם הסובבים אתכם.
  • משחק כזה אפשר לשחק בשלב מקדים לפני שפונים לטיפול ממוקד NLP. המשחק נותן "תיאבון" וסקרנות לשנות ולכן בד"כ יעדיף ה"שחקן" להמשיך ולעשות "עבודה" על מנת להפיק ממנה את מרב התועלת. אבל גם אם לא בוחרים בטיפול, ניתן להגיע לתוצאות טובות בכל פעם שמשחקים בו ומוצאים תשובה חדשה, אחרת  לבעיה שמציקה.

  משחקי NLP – משחק ולימוד

  בעזרת משחק ולימוד מחדש של הדפוסים שמניעים אתכם בעולם אתם יכולים להשיג הרבה. זאת בדיוק המטרה של אפרת ננר שהגתה ופיתחה את משחק "מעגל החוויה" המבוסס על עקרונות היסוד של שיטת ה – N.L.P, כדי לתת לכם כלים מועילים ומהנים לחולל שינויים בדרך בטוחה, בזמן שלכם ועל פי מה שנוח לכם.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מידע נוסף בנושא

   משחקים לדמיון מודרך NLP

   בא לכם לשאול את עצמכם שאלות לגבי נושא או תחום מסוים בחייכם, איתו אתם מתמודדים ולא יודעים איך לגשת לזה? היום יש משחק nlp שנחשבו לכלי טיפולי מאוד אפקטיבי ונוח לשימוש בבית, בעבודה או בטבע. איפה שמתחשק לכם. אתם יכולים לפרוס את הקלפים, לבחור ולשאול את עצמכם שאלות. שיטת ה-NLP מאמינה שכל התשובות נמצאות אצלנו, אנחנו רק צריכים לשאול את השאלות הנכונות ולהתאים להם את התשובה שמתאימה לנו. משחק הקלפים הוא מקורי, ומתאים לכל גיל, כך שאם אתם מעוניינים לנסות, ניתן לרכוש אותם ממטפלים שמשתמשים בהם, וליהנות מהכלי בבית. אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה משתמשת במשחק קלפי ככלי טיפולי מאוד מקדם ומניע, ומציעה ללקוחותיה להשתמש בהם במהלך הטיפול אך גם בבית, כדי לשפר ולשמר התנהגויות ושפה חדשה עבור עצמם.

   משחקי nlp – איך ניתן להשתמש בהם?

   שיטת הטיפול באמצעות משחק nlp נולדה בעיקרה בחדרי הטיפול השונים, בהם מטפלים מקצועיים שמתמחים ב-NLP משתמשים בהם לעיתים כדי לחדד את מחשבותיו ודעותיו של המטופל שמגיע אליהם. כאשר למטופל יש מקרים ומצבים מורכבים שהוא מתמודד איתם, הקלפים הופכים להיות כלי נוח עבורו, הוא יכול לפרוס אותם, לבחור אחד ולקבל שאלה שלא קשורה אליו ספציפית, אבל נוגעת בנושא שיכול להיות קשור אליו. מהרגע שהוא מבין שהוא שולט בבחירת השאלות ולא האדם, לעיתים זה פותח אותו יותר ומאפשר לו לדבר על הדברים למרות שעד עכשיו הוא כמעט ולא הצליח לעשות זאת יחד עם המטפל. לכן. שיטת המשחק הפכה להיות מאוד ייחודית ונוחה וכיום הרבה מטופלים רוכשים את הקלפים בנפרד וממשיכים את התהליך גם בביתם.

   רכישת הקלפים באופן עצמאי

   אומנם, מי שמשתמש במשחק nlp הם למעשה מטפלים מקצועיים שזהו עוד כלי ייחודי עבורם לטיפול במטופלים שלהם. אך אם כבר התנסיתם אצל המטופלים השונים וכעת אתם רק רוצים לשמר את המצב שלכם – תוכלו לרכוש את הקלפים מהמטפלים, לקבל הדרכה והכוונה ולהתחיל לתרגל לבד.

   לסיכום, אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה בעלת וותק וניסיון רב במתן טיפולים וכלים מותאמים אישית למטופלים שמתמודדים עם מצבים נפשיים שונים.

   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט