אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  משחק NLP

  משחקי NLP

  אילו היו מציעים לכם דרך מעניינת ומקסימה לשנות את החשיבה שלכם, כך שתוכלו להתבונן מקרוב בה ובתקשורת שלכם עם הסביבה, סביר להניח שתסתקרנו. המשחק "מעגל החוויה"  מבוסס על שיטת NLP אותו שפיתחה אפרת על מנת לעזור לאנשים לשנות דפוסים מגבילים ולתכנת בעצמם חדשים, מועילים וחיוביים יותר, הוא משחק שיכול להיות מתנה נהדרת לכולם – אנשים פרטיים וקבוצות וארגונים. במשחקים כאלה כל מה שצריך לעשות זה לבוא עם מודעות ופתיחות להתנסות בכלים חדשים, ובכך גם לאפשר לעצמכם לחוות את הפוטנציאל שלכם שלא מימשתם במלואו. אפרת ננר מציעה לכם משחק זה כדי לשפר את החיים שלכם ולהאמין באפשרות לשינוי ולהשתנות בעצמכם יותר.

  משחק NLP

  מה חשוב לדעת על משחק NLP?

  • אם יש משהו חשוב שאנחנו רוצים ללמוד על עצמנו ועל משמעות החיים שלנו וכיצד לשפר אותם, סביר להניח שמשחקים יהיו הדרך המועדפת. משחקים הם צורה של למידה מעמדה שלישית שהאדם למד בעזרתם מילים ודפוסי התנהגות שהוטמעו בעזרתן. כך שאם יש דרך טובה לשנות דפוסים שכבר אינם משרתים אתכם יותר ואינם מועילים לקידום האישי שלכם, עדיף כבר לעשות זאת באותה צורה מהנה בלתי מאיימת ועל כן מועילה האבה יותר.
  • משחקים הם דרך מצוינת לבחון את התקשורת שלכם עם אחרים ולבדוק היכן אתם יכולים לשפר אותה בבית, במשפחה, בעבודה, בלימודים ובכל תחום בו אתם פועלים. זה מצוין עוד יותר לבחון כיצד אתם מתייחסים לאנשים זרים ולגלות את אותו הדבר על זולתכם. המשחק "מעגל החוויה" יגלה לכם בדרך פשוטה ומהנה כיצד אפשר להביט על העולם בצורה אחרת, חיובית שתטיב עימכם ועם הסובבים אתכם.
  • משחק כזה אפשר לשחק בשלב מקדים לפני שפונים לטיפול ממוקד NLP. המשחק נותן "תיאבון" וסקרנות לשנות ולכן בד"כ יעדיף ה"שחקן" להמשיך ולעשות "עבודה" על מנת להפיק ממנה את מרב התועלת. אבל גם אם לא בוחרים בטיפול, ניתן להגיע לתוצאות טובות בכל פעם שמשחקים בו ומוצאים תשובה חדשה, אחרת  לבעיה שמציקה.

  משחקי NLP – משחק ולימוד

  בעזרת משחק ולימוד מחדש של הדפוסים שמניעים אתכם בעולם אתם יכולים להשיג הרבה. זאת בדיוק המטרה של אפרת ננר שהגתה ופיתחה את משחק "מעגל החוויה" המבוסס על עקרונות היסוד של שיטת ה – N.L.P, כדי לתת לכם כלים מועילים ומהנים לחולל שינויים בדרך בטוחה, בזמן שלכם ועל פי מה שנוח לכם.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט