אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  מטפל nlp מומלץ

  יש שיטות טיפול שאינן מחייבות היצמדות לשנים וחודשים של טיפול שחוזר לאחור בפירוט עד הילדות, ואינו עונה על בעיות עכשוויות. כל מטפל NLP המטפל בשיטות ההתנהגותיות לשינוי הדרך שבה אנשים חושבים ופועלים יודע שיש דרכים אחרות, ממוקדות ומעשיות יותר. שיטת NLP היא אחת מהן ומי שמיומן יש בכחו לעזור למטופל לצאת לדרך חדשה חפה מתפיסות מיושנות ומגבילות. כאלה שהוטמעו בו במהלך גידולו וחינוכו או בשל טראומות שגרמו לו לאמץ דפוסים כאלה. אפרת ננר משתמשת בשיטה זאת על מנת לשנות את דרך החשיבה ובכך להניב תוצאות עמוקות יותר לטווח הרחוק בכל תחום מחומי החיים.

  כיצד מטפל NLP מומלץ מסייע לכם?

  • טיפול זה עוסק בקידוד מוח מחדש. לא מדובר בשטיפת מוח אלא להפך – ניקוי השטיפות שעשו לנו החיים והסביבה מקטנות, כך שהוטמעו בנו דפוסי חשיבה שאינם חיוביים או שאינם מתאימים לזמנים אלה. דפוסים המדריכים את ההתנהגות שלנו מונעים מאתנו להתקדם מלעשות מה שאנחנו באמת רוצים לעשות ושכנענו את עצמנו בעזרת הסביבה שכך לא טוב לנו ושבטוח ניכשל בזה. מכאן נובע שבעזרת אימון N.L.P אפשר להגיע להישגים מרשימים.
  • כמו כל מפגש טוב, נחוצים כימיה טובה ואמון הדדי, ולבוא ממקום של רצון לשנות ולהתחייב לכך. למרות שמדובר בטיפול שהוא קצר מועד יחסית המסתכם במספר שבועות, עדיין יש צורך לטפח את ההרגלים החדשים ולכך עוזר הקשר הטוב – הרפור עם המטפל.
  • הרפור שמפתח איש המקצוע עם המטופל עוזר לזהות בעיה ולהמיר אותה בפתרון הולם וככל שאיש המקצוע מיומן יותר ובעל ניסיון הוא יכול לעזור להגדיר את הבעיה במהירות וביעילות. יש מן הסתם מטפלים שנבדלים זה מזה גם בניסיון וגם ביכולת שלהם לעזור לכם על סמך הצרכים שלכם. התאמה טובה בין הלקוח לאיש המקצוע הינה קרדינאלית להביא להישגים שיבואו בהמשך.

  מטפל NLP מומלץ – טיפולים כדי לצאת לדרך חדשה

  אפרת ננר פיתחה שיטות וכלים המבוססים על שיטת NLP כדי לעזור לכם להיפטר מדפוסים מגבילים ישנים ולהטמיע חדשים. הניסיון שלה נשען על שנים רבות במערכת החינוך ובארגונים והיא יכולה להוביל אתכם צעד צעד לשגרה חדשה. כל מה שנחוץ הוא שתאמינו בעצמכם ובכך שזה אפשרי והשמים הם הגבול בשבילכם.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מידע נוסף בנושא

   מטפלי nlp מומלצים

   תחושת לחץ מלווה אתכם בשנים האחרונות בכל שלב ושלב בחייכם. היא יכולה להתפרץ בעבודה, בזוגיות, במהלך הקניות בסופר או בקניון ואף כשאתם לבד ומתמודדים עם מצבים פשוטים יחסית, שמעוררים אצלכם תחושת לחץ בלתי מוסברת שאי אפשר לשלוט בה. הלחץ לפעמים משתק ולא מאפשר לנו לעשות דברים מהותיים בחיי היום יום שלנו, הוא אף מונע מאיתנו להגשים את החלומות שכל כך רצינו. אתם לא לבד – היום בישראל יש אלפים שמתמודדים עם לחצים מסוגים שונים. על מנת שיהיה אפשר לחזור לאיזון של רוגע ושלווה בגופנו, מומלץ להכיר את שיטת ה-NLP שמאפשרת לכם לפרוק את הלחץ ולהגיע לאיזון נפשי בעזרת כלים, דמיון מודרך ולווי אישי וצמוד. כדאי לפנות למטפל nlp מומלץ ולהתחיל את התהליך עוד היום. התוצאות לא יאחרו להגיע. אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה היא אחת מבין המטפלות המוכרות והמובילות בארץ, שמלווה לקוחות רבים עם התמודדות של לחץ בכל שלב בחייהם. היא מתאימה את הטיפול עבור כל מטופל ולפי הצורך, ומחזירה אותם חדשים לחיים.

   איך בוחרים מטפל nlp מומלץ?

   בחירת מטפל nlp מומלץ יכולה להיות תהליך ארוך אך לטווח הרחוק היא משתלמת ומובילה לתוצאות יחסית מהירות. איך תדייקו את הבחירה שלהם? בשלב הראשון כדאי לבחון מטפלים שמתמחים במה שאתם מעוניינים לטפל. אם למשל חוויתם מקרה של טראומה ואתם רוצים לטפל בפוסט טראומה, כדאי לבחור מטפל שעבר הכשרה בתחום הזה. לא כל מטפל יודע ובעל ניסיון לתת כלים וידע אם הוא לא עבר הכשרה מתאימה. חשוב לשים לב לזה. בנוסף, כדאי גם לברר על המלצות ממטופלים אחרים, האם הם קיבלו מספיק כלים וטכניקות שעזרו להם להתמודד עם מצבם? נכון, כל מצב הוא ספציפי, אבל חשוב לברר גם את החלק הזה. הדבר האחרון והחשוב לא פחות, הוא לבקש לראות תעודות והסמכות. פשוט, אך הכרחי.

   לא מחכים עוד יום, מתחילים היום

   כמה פעמים אמרתם לעצמכם, מחר אני אחפש מטפל nlp מומלץ ובסוף לא עשיתם עם זה דבר? כדי לעבור תהליך ושינוי צריך לעשות. אל תוותרו על עצמכם, טיפול מהסוג הזה יכול להיות עבורכם מתנה.

   לסיכום, אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה בעלת ידע ומוניטין רב ומסייעת ללקוחות לעבור תהליך ושינוי בחייהם בעזרת כלים וטכניקות מגוונות.

   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט