אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  טיפול זוגי בתל אביב

  בעת משבר זוגי, זוגות רבים פונים לטיפול זוגי בתל אביב שהפך לאפקטיבי ופופולרי מאוד. הרצון לשפר את מערכת היחסים עולה מידי פעם, הריבים הופכים להיות גדולים ומשמעותיים יותר וגורמים למצבים שכמעט ובלתי אפשרי לצאת מהם. או כך לפחות הם חושבים. בעזרת השימוש בגורם חיצוני ושלישי ומתן כלים מותאמים למצב הזוגי, ניתן להתקרב ולחזור למצב האוהב והחם שאתם מכירים. אך זה לא קורה מיד. צריך שיהיה שיתוף פעולה משני הצדדים, ורצון משותף לצלוח את הטיפול. כל עוד אלו בעיות שניתנות לשינוי מבחינתכם, הטיפול יכול להיות מאוד אפקטיבי וטוב עבורכם. אפרת ננר יעוץ, אימון והדרכה ומסייעת להמון זוגות לצאת ממשברים שונים. היא מתאימה להם טיפולים שונים, בהתאם למצבם הזוגי, וכך בונה להם מסלול יציאה מהמשבר בקלות, תוך כמה מפגשים והכוונה.  

   

  הסיבות שבגינן זוגות מגיעים לטיפול זוגי בתל אביב

  רשימת הסיבות היא ארוכה ומשתכרת וכמעט בלתי אפשרי לפרט כאן את הכל, אך ברוב המקרים יש כמה נושאים חשובים שצריך לחשוב עליהם שעולים מידי פעם בזמן משבר, למשל: מצב כלכלי קשה שהזוג נקלע אליו במהלך הזוגיות. לרוב מדובר במצב חדש וזוגי, שהם לא מכירים ולא התמודדו איתו בשניים, אלא רק כיחיד. ברגע ששניהם צריכים להתמודד עם המצב, נוצר חיכוך ותחושה לא נעימה. בנוסף, יכולים להיות מצבים יותר מורכבים, כמו: בגידה, חילוקי דעות לגבי אמונה, דרך חיים, חינוך הילדים ועוד. אלו הם הנושאים שחוזרים על עצמם בטיפול זוגי בתל אביב בקרב רוב הזוגות ויש להם פתרונות וסוגי טיפול שונים שיכולים לסייע לזוגות לחזור לתלם.

   

  ניתן להגיע לטיפול זוגי תל אביב ללא משבר?

  בהחלט. המון זוגות מגיעים לטיפול זוגי בתל אביב לא רק כאשר הם חווים משבר, אלא כדי לפתור בעיות שנולדות תוך כדי המערכת יחסים, בעקבות שינויים והחלטות שגויות שנעשו. וכל מה שהם צריכים הוא לפתור בעיה קטנה שאחריה אפשר להמשיך הלאה. טיפול זוגי יכול להתאים גם במצבים שהם יותר קלים, כשצריך גורם שלישי מקצועי שייתן נקודת מבט נוספת.

  לסיכום, אפרת ננר יעוץ, אימון והדרכה בעלת ניסיון וידע רב בלווי זוגות שמעוניינים לשפר את מערכת היחסים שלהם בכמה רמות. היא מתאימה להם סוגי טיפול רלוונטיים ומציתה את האש שלהם חזרה.

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מידע נוסף בנושא

   ייעוץ זוגי בתל אביב

   חווים משבר? זקוקים לגורם שלישי שייתן לכם נקודת מבט חדשה, זווית רעננה שתגרום לכם לסיים את המשבר ולצאת יותר מחוזקים? היום הרבה זוגות פונים לייעוץ זוגי בתל אביב על מנת לשפר את מערכת היחסים שלהם. הייעוץ מתאים לכל זוג ובכל גיל: בין אם מדובר בצעירים בתחילת הדרך, רווקים שרוצים לבנות דרך בטוחה ונעימה עבורם לכיוון חתונה ומיסוד הקשר. וגם זוגות יותר בשלים ומבוגרים, נשואים שמעוניינים להחזיר את הניצוץ, האהבה והתשוקה, לחזק את הביטחון הזוגי ואישי גם יחד, ולפתור בעיות ופערים שנוצרו עם השנים יחד. אפרת ננר יעוץ, אימון והדרכה יכולה לעזור לכם להגיע למטרות הזוגיות שלכם בעזרת שימוש במגוון כלים טיפוליים וזוגיים.

   מתי כדאי לגשת לייעוץ זוגי בתל אביב?

   אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים לפתור לבד את הבעיות וזקוקים לגורם שלישי ונוסף, שייתן לכם כלים והכוונה ויעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה לכם. ייעוץ זוגי בתל אביב כולל הרבה מאוד כלים טיפוליים ובמשך שעה שלמה, תוכלו לדבר על מה שמפריע לכם, לקבל כלים וטיפים לצאת איתם לדרך ולעבוד בצורה משותפת על כל מה שאתם מתמודדים איתו. כל זוג שמרגיש שמערכת היחסים שבה הוא נמצא עולה על שרטון, צריך להגיע לייעוץ זוגי, גם כדי להבין שזה לא קורה סתם, וזה מתרחש אצל רוב הזוגות, וגם כדי לשפר את התקשורת הבינאישית והזוגית בהמשך. 

    

   ייעוץ זוגי עם תוצאות מידיות

   בשונה מטיפול זוגי, בייעוץ זוגי בתל אביב התוצאות של התהליך הן הרבה יותר מהירות ואפקטיביות. מכיוון שבמהלך שעת הייעוץ מקבלים המון כלים פרקטיים לעבודה על המערכת הזוגית בבית, ומאפשרים לזוג לראות תוצאות על עצמם. בטיפול התהליך הוא מעט שונה, קודם כל מבינים ולומדים את הסיבות שבגינן אנחנו מתנהגים כמו שאנחנו מתנהגים ואז המטפל נותן כלי טיפול. בייעוץ מבינים את הבעיה, נותנים לה כלי לעבודה ויוצאים לדרך. שלבים הראשונים והמוקדמים יותר  ניתן לראות תוצאות מידיות והתקדמות משמעותית בקרב רוב הזוגות.

   לסיכום, אפרת ננר יעוץ, אימון והדרכה מנוסה ובעלת ידע רב בלווי זוגות והתאמת כלים טיפוליים לעבודה בכל סוגיה ומשבר.

    

   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט