אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  טיפול בחרדות nlp

  שיטת nlp לטיפול בחרדות

  כל מה שקורה לנו קורה קודם במוח על ידי חשיבה וקביעת התגובה שלנו לכך ואחר כך, אם לא מעבדים זאת, הוא הופך לדפוס. כשיש טריגרים שמעוררים חרדה, טיפול בחרדות NLP הוא דרך מצוינת לרדת לשורשי הבעיה ולשנות אותה מהיסוד. בטיפול זה מתייחסים למה שגרם לכך מלכתחילה, לעבד אותו מנקודת מבט בוגרת ודרך זה לקבל פרופורציה, להקטין את הרגש הקשה, לסלוח ולאסוף כחות ורצון להמשיך הלאה. רכישת  כלים חדשים אלה יסייעו בבניית תבניות חיוביות שיפחיתו או אף ימגרו את התקפי החרדה. טריגרים אלה מקבלים התייחסות בשלושת רבדי התודעה, מודעות, תת מודע ולא מודע, באופן רגיש ובוטח, צעד אחר צעד. אפרת ננר, Master  Practitioner בשיטת ה – N.L.P , מציעה לכם חוויה מרוממת של התפתחות אישית עוצמתית בבניית שגרת חיים רגועה ובוטחת.

  כיצד טיפול בחרדות NLP עוזר לכם?

  • התפיסה שגורמת לנו להגיב על טריגרים בחרדה מושרשת אצלנו בגלל טראומות או בגלל אמונות שגויות שמשבשות לנו את תפיסת המציאות כפי שהיא. מכיוון שהדפוס המוחי הזה מנוסח במילים ומקדד את המוח לתגובה כזאת, אין דרך אחרת לעקור אותו מאשר לחזור אליו ולנסות לפוגג אותו בעזרת קידוד מחדש, וזה מה שעושה טיפול NLP.
  • כל טראומה ישנה שננעצה במוח נמצאת שם ומעוגנת בלשון ובשפה שלנו ולכן כשמטפלים בה, מתנסחים במילים שמתארות את הטראומה בדרך אחרת, לא מפחידה ולא מגבילה ובמילים אחרות, מנתבים את המוח לחשוב אחרת על אותה חוויה בעזרת ניתוב לשוני והטריגר מתמסמס, זו אחת מהדרכים המאפשרות למתן התקפי חרדה.
  • שיטה זו שייכת לאסכולה של הפסיכולוגיה החיובית המנסה לעודד חשיבה חיובית. פשוט לא הורגלנו לעשות זאת מבית, ויש צורך ללמוד זאת מההתחלה, בגיל מבוגר יותר. ידוע על הקשר בין הגוף לנפש ולחשיבה חיובית השפעה עוצמתית על הבריאות הגופנית והנפשית של האדם ולתודעה חלק בלתי נפרד מיצירת השינויים בהתנהגות שלנו ולבריאותנו.

  שיטת nlp לטיפול בחרדות – לחשוב חיובי, לחשוב שינוי

  אפרת ננר פיתחה שיטה של טיפול בחרדות על בסיס שיטת   NLP שעזרה ועוזרת לרבים להתגבר על חרדות. היא משלבת את ניסיונה העשיר בחינוך יחד עם ההצלחות שלה בטיפול ובמתן כלים לשינוי דפוסים שגורמים למחשבות שליליות ולהתקפי חרדה. כדי להצליח להתגבר על כך, מומלץ להתנסות בכלים חדישים ואפקטיביים שיעזרו לכם לשלוט בחרדות לטווח הרחוק.

  טיפול בחרדות NLP

  nlp טיפול בחרדות

  הרבה נשים וגברים מתמודדים עם בעיית החרדה בכל שלב ושלב בחייהם. לעיתים יהיה שלב אחד שבו התחושה תהיה הרבה יותר חזקה, אך בכל מצב צריך לשקול לבדוק לגבי טיפול בחרדות nlp. הטיפול יכול להוביל לשינוי משמעותי בתבניות החשיבה שלכם וכן, בדפוסי ההתנהגות הפיזית, המחשבתית והנפשית. איך? באמצעות השיטה תלמדו כיצד לתקשר גם באופן מילולי וגם בפיזי בצורה שתגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב כלפי עצמכם וכלפי הסובבים אתכם. אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה יכולה להיות מתאימה עבורכם במצבי חרדה, היא מנוסה בטיפול NLP ומומחית בחרדות איתן אתם מתמודדים.

  טיפול בחרדות nlp – לאילו תחומים הוא מתאים?

  טיפול בחרדות nlp משמש גם למקרי חרדה קשים וקלים אצל האדם, מקרים שהוא מתמודד איתם בשוטף, בין אם בעבודה, בתוך המשפחה, בזוגיות ובחייו האישיים. אך לא רק, השיטה משמשת במקרים רבים, שיכולים להיות גם עיכוב בהגעה להצלחות, הגשמת חלומות, יכולת התקדמות אישית וכדומה. ככל שתדעו בדיוק מה מעכב אתכם בחייכם, הן מבחינת התחושה או הרגש והן מבחינת הפרקטיקה, השיטה תוכל לסייע לכם למצוא את הדרך הנכונה לכם.

  בחירת מטפל בחרדות בעזרת nlp

  הרגע בו הבנתם שיש לכם צורך להגיע לטיפול בחרדות nlp כבר עשיתם צעד משמעותי. יש בנינו המון אנשים שלא יודעים שמצבם מצריך טיפול והם ממשיכים בחייהם השגרתיים מבלי להבין שהדברים שהם מתמודדים איתם, בין אם התחושות, המחשבות והרגשות לא חייבים להיות כל כך מורכבים וקשים, אלא פשוטים ונוחים לעבודה. לכן, האנשים שכן החליטו להגיע לטיפול, הם אלו שיצליחו לעבור שינוי מידי, ולראות אותו מתממש בחייהם יחסית מהר. איך? מהרגע שהאדם מבחין שהוא חושב ורואה את הדברים לא בצורה נכונה, ומצליח לראות מה הצרכים האמיתיים שלו והמותאמים עבורו, יהיה לו הרבה יותר קל לקבל החלטות אישיות ומשמעותיות המדויקות במיוחד עבורו. אומנם זה נשמע חלום, אבל בעזרת השיטה והכלים שתקבלו דרכה, זה אפשרי.

  לסיכום, אפרת נגר יעוץ, אימון והדרכה בעלת וותק וניסיון רב בלווי לקוחות שמתמודדים עם חרדה באופן יומיומי בתחומים רבים בחייהם. היא נותנת להם טיפים, כלים ולווי אישי עד לתוצאה שהם כל כך רוצים להגיע אלייה.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט