אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  טיפול בחרדות nlp

  NLP טיפול בחרדות

  כל מה שקורה לנו קורה קודם במוח על ידי חשיבה וקביעת התגובה שלנו לכך ואחר כך, אם לא מעבדים זאת, הוא הופך לדפוס. כשיש טריגרים שמעוררים חרדה, טיפול בחרדות NLP הוא דרך מצוינת לרדת לשורשי הבעיה ולשנות אותה מהיסוד. בטיפול זה מתייחסים למה שגרם לכך מלכתחילה, לעבד אותו מנקודת מבט בוגרת ודרך זה לקבל פרופורציה, להקטין את הרגש הקשה, לסלוח ולאסוף כחות ורצון להמשיך הלאה. רכישת  כלים חדשים אלה יסייעו בבניית תבניות חיוביות שיפחיתו או אף ימגרו את התקפי החרדה. טריגרים אלה מקבלים התייחסות בשלושת רבדי התודעה, מודעות, תת מודע ולא מודע, באופן רגיש ובוטח, צעד אחר צעד. אפרת ננר, Master  Practitioner בשיטת ה – N.L.P , מציעה לכם חוויה מרוממת של התפתחות אישית עוצמתית בבניית שגרת חיים רגועה ובוטחת.

  טיפול בחרדות NLP

  כיצד טיפול בחרדות NLP עוזר לכם?

  • התפיסה שגורמת לנו להגיב על טריגרים בחרדה מושרשת אצלנו בגלל טראומות או בגלל אמונות שגויות שמשבשות לנו את תפיסת המציאות כפי שהיא. מכיוון שהדפוס המוחי הזה מנוסח במילים ומקדד את המוח לתגובה כזאת, אין דרך אחרת לעקור אותו מאשר לחזור אליו ולנסות לפוגג אותו בעזרת קידוד מחדש, וזה מה שעושה טיפול NLP.
  • כל טראומה ישנה שננעצה במוח נמצאת שם ומעוגנת בלשון ובשפה שלנו ולכן כשמטפלים בה, מתנסחים במילים שמתארות את הטראומה בדרך אחרת, לא מפחידה ולא מגבילה ובמילים אחרות, מנתבים את המוח לחשוב אחרת על אותה חוויה בעזרת ניתוב לשוני והטריגר מתמסמס, זו אחת מהדרכים המאפשרות למתן התקפי חרדה.
  • שיטה זו שייכת לאסכולה של הפסיכולוגיה החיובית המנסה לעודד חשיבה חיובית. פשוט לא הורגלנו לעשות זאת מבית, ויש צורך ללמוד זאת מההתחלה, בגיל מבוגר יותר. ידוע על הקשר בין הגוף לנפש ולחשיבה חיובית השפעה עוצמתית על הבריאות הגופנית והנפשית של האדם ולתודעה חלק בלתי נפרד מיצירת השינויים בהתנהגות שלנו ולבריאותנו.

  שיטת nlp לטיפול בחרדות – לחשוב חיובי, לחשוב שינוי

  אפרת ננר פיתחה שיטה של טיפול בחרדות על בסיס שיטת   NLP שעזרה ועוזרת לרבים להתגבר על חרדות. היא משלבת את ניסיונה העשיר בחינוך יחד עם ההצלחות שלה בטיפול ובמתן כלים לשינוי דפוסים שגורמים למחשבות שליליות ולהתקפי חרדה. כדי להצליח להתגבר על כך, מומלץ להתנסות בכלים חדישים ואפקטיביים שיעזרו לכם לשלוט בחרדות לטווח הרחוק.

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מידע נוסף בנושא

   דמיון מודרך לחרדות

   לעיתים קרובות, אנו מתקשים לשחרר את הגוף ממחשבות ומחרדות. עם זאת, יש לכך פתרון – כאשר דמיון מודרך לחרדות הינו מענה מומלץ ביותר. דמון מודרך הוא למעשה טכניקה יעילה, פשוטה ונוחה להרגעה; טכניקה באמצעותה תוכלו להתמודד עם בעיותיכם השונות היטב – ולהוריד את רמת החרדה בגופכם. לפרטים נוספים ומענה מקצועי בנושא זה, ניתן לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. אפרת ננר מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. את הניסיון שצברה היא מיישמת כיום בהנעת מערכות וליווי מנהלים

   דמיון מודרך לחרדות – ליצור דפוס התנהגות חדש

   החיים מזמנים לנו אתגרים רבים – הן בעבודה והן בחיינו הפרטיים. בהתאם, הגוף מתמודד עם העומס ומפתח תסמיני חרדות. מדובר במצב שלאורך זמן יכול להסב נזק רב, ויש לתת לכך מענה מקצועי מוקדם ככל האפשר. אחד הפתרונות המומלצים ביותר, הינו דמיון מודרך לחרדות. 

   חשוב להדגיש, בשלב זה, כי מלאכת הדמיון המודרך כוללת הרבה מעבר לנשימות עמוקות או לעצום את העיניים. למעשה, לאורך תהליך העבודה, תוכלו להבין לעומק את ההתנהגות שלכם וכיצד היא הובילה אתכם באופן מודע או לא מודע אל מצבכם הנוכחי.

   הרי כל אחד ואחת מאתנו פועלים בהתאם למערכת אמונות מסוימת, מערכת אמונות אותה ניתן לשחרר הן בהיבט העצבי והן בהיבט הלשוני. זאת עד לכדי מצב בו האדם מבחין בהתנהלות שלו עד כה – ויוצר דרכים חדשות של התנהלות.  

   טיפול דמיון מודרך לחרדות

   חרדות הן אחת הבעיות הקשות ביותר שנלוות לחיים המודרניים, מסיבות שונות. חלק מטפלים בהן בעזרת תרופות וחלק מהלוקים בהן מעדיף דמיון מודרך לחרדות, שמוכיח את היעילות שלו בטיפול בכך כבר שנים. לטיפול הנפשי יתרונות הרבים מחיזוק הדימוי העצמי ועד לביסוס הביטחון העצמי ולהעצמה אישית וחברתית. ניתן לטפל כמעט בכל דבר שאפשר ודורש התייחסות באמצעות הכלים המצוינים של ה – N.L.P אותם רוכשים. אפרת ננר שמה לה למטרה להעניק לכם כלים אלה ולשחרר אתכם מתלות בחרדות בשיטות שפיתחה, על סמך ניסיונה המקצועי העשיר בחינוך ובטיפול בתהליכים שונים לביצוע שינוי.

   מהם היתרונות של דמיון מודרך לחרדות?

   • חרדות יכולות להופיע בעוצמות שונות ובמגוון של סיבות וטריגרים שגורמים להן. הסקאלה הרחבה של טיפולים מוצעים נעה מטיפול תרופתי הכרחי למי ששום דבר אחר אינו עוזר לו וההשלכות הנלוות, לעיתים עד כדי תגובה חריפה של רעידות והתעלפות, ועד כדי שיתוק המשבש את שגרת החיים ואת איכותם. דמיון מודרך הוא כלי מצוין לטיפול כדי להחזיר שליטה בחיים ומומלץ לכולם להפחית או להעלים את החרדות.
   • דמיון מודרך צולל אתכם לנבכי התת מודע ואל אופן החשיבה ובודק את הסיבה לתקפי החרדה. בדרך זו הוא עושה לכם היכרות מעמיקה עם מה שנחוץ לכם לדעת על שינוי התפיסה וההרגלים באופן פרקטי. זאת משום הוא כלי יעיל וממוקד מטרה שאינו מבזבז זמן על שיחות ארוכות וממושכות ולכן גם נחשב לאפקטיבי בטווח הקצר והארוך.
   • מי שלומד כיצד להתמודד עם חרדות בדמיון מודרך לומד למעשה איך לעזור לעצמו בכלל גם כשהוא לבד ואין לו עזרה ראשונה זמינה במצב אחר. אין דרך טובה מזו לטיפול במשברים דומים עתידיים מאשר מתן כלים שיוכלו להפוך אתכם לעצמאים בטיפול בהם, כשתצטרכו.
   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט