אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  הרפיה ודמיון מודרך

  סיפור

  באחד מימי דצמבר הקרים, הגיע לבית הרב איש צעיר שזה אך נישא. "מבקש אני מהרב'ה שיתפלל עבורי לחיים טובים, לפרנסה טובה ולילדים נבונים. ענה לו הרב: ה' נתן לך את החיים, מה יקרה בהם, השאיר לך".

  כך גם אנו, חיים יש בנו ואותם מוטל עלינו לנהל בעבור יהיו הם הטובים והמיטיבים ביותר עבורנו.

  הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מציאות יומיומית מפתיעה, מפחידה ושלילית עבורנו, טוב היה אם נרפה ונדמיין את הטוב והנכון עבורנו. כדי לעשות את זה אפקטיבי, טוב להיעזר במדריך לפיתוח הדמיון. השימוש בדמיון הינו כלי חזק ומשמעותי עבור כל אדם ובמיוחד עבור אלה המעוניינים להוריד מתחים פיזיים ומנטליים. הסוד טמון בהרגעה של מערכת העצבים אשר פעילה מאד במצבים של פחד, חרדה ומתח. מערכת זו משפיעה באופן ישיר על מערכות אחרות בגוף ושולטת על הורמונים, שרירים ועל המערכת העצבית בכללותה. פעילות יתר של מערכת העצבים עשויה להוביל נזק לגוף שמתבטא בחולשה, כאבי ראש, כאבי צוואר, לחץ דם ומחלות אחרות שמקורן פסיכו-סומאטי. על מנת לעצור את מחול השדים שמתחולל בראש הגיע הזמן לבצע הרפיה. קראו גם טיפול בחרדות nlp

  כיצד לבצע הרפיה ודמיון מודרך 

  דמיון מודרך לחרדות מתחיל מהרפיה מלאה של הגוף. יש לעצום את העיניים, להתרכז בנשימות ובתמונה מרגיעה שלה צבע, ריח, צליל ואו טעם. המדריך / המנחה מאפשר להגיע להרפיה בעזרת הוראות שהוא שולח לתת מודע, בקול נעים ומרגיע, שימוש במוסיקה מרגיעה ויצירת אווירה רגיעה ונעימה באוויר. בתום ההתמקדות בנשימות מתמקדים בהרפיית השרירים ואזורים בגוף. כאשר כל הגוף רפוי והאדם נכנס למצב מדיטטיבי המאפשר שיח עם התת מודע ומתחיל שלב הדמיון המודרך :
  המנחה מתאר מקום מסוים אשר יוצר תחושה של רוגע כמו חוף הים, מערת נטיפים, גדות נחל וכדומה. תיאור מדויק של האזור כולל תחושת הרוח והקולות שניתן לשמוע מסביב מסייעים להיכנס באופן מלא לאזור המתואר ולהרגיש נינוחות ושלווה.

  לאחר יצירת תחושה של נינוחות מלאה, יכול המנחה להכניס מחשבות טובות לראשו של מטופל. על ידי הגדרת סמלים מסוימים ניתן לכוון את המטופל לבצע פעולות מסוימות בדמיונו, פעולות אשר מקרינות מאוחר יותר על חייו במציאות.

  הרפיה ודמיון מודרך זו מקצועיות

  אפרת ננר הינה מאמנת אישית ומומחית בדמיון מודרך ו-NLP. שיטת העבודה שלה מאפשר לכל אדם להפיג מתחים, להשתחרר מתפיסות מגבילות ולהביא צמיחה ושגשוג לחייו הפרטיים והמקצועיים.
  בנוסף לדמיון מודרך תוכלו לקבל אצל אפרת גם שירות ייעוץ ופיתוח ארגוני. הדבר יאפשר לכם בין היתר :

  • לגבש אסטרטגיה לארגון
  • לבנות מבנה ארגוני והגדרת תפקידים נכונה
  • לשפר ולייעל תהליכים עבודה
  • לשפר את עבודת הצוות
  • לפתוח תהליכי בקרה
  • לנהל תהליכי איכות

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט