אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  טיפול NLP

  טיפול NLP מה זה ?

  טיפול NLP או בשמו המלא Neuro Linguistic Programming, עיסוקו בשינוי דפוסי חשיבה שכליים של האדם. תורת ה – N.L.P פותחה בשנות ה-70 בארה"ב. משך הטיפול מהיר יחסית ונע בין 10 ל – 15  פגישות לשם השגת מטרה מוגדרת. במהלך המפגשים מתבצע איתור תבניות חשיבה מכשילות היוצרות את הבעיה ומקבעות אותה. זיהוי התבנית השלילית והחלפתה בתבנית חיובית, היא המאפשרת לצאת לדרך חדשה המובילה את האדם להצלחה בה הוא חפץ.

  הדבר דומה למעיין קידוד מחדש של המוח שבמהלכו המטפל מקבל גישה לתפיסה המושרשת עמוק בתת מודע שלו אותה רכש מהבית, טראומה מהילדות או רצף של כישלונות אשר קיבע תבנית שלילית לגבי העתיד. בעזרת דמיון מודרך וטכניקות אחרות הנוגעות למוח האדם, יכול המטפל לשנות את אותה תבנית שעד עתה הביא לכישלון.

  טיפול NLP וחשיבה חיובית

  אדם ממוצע, יודע שחשיבה חיובית הינה אחת המפתחות המרכזיים להצלחה בחיים. מחקרים רבים מציעים להסתכל על המוח שלנו כעל איבר דינמי המסוגל להשתנות באופן פעולתו ובאופן בוא הוא תופס את המציאות. הקשר בין גוף, נפש, תודעה ומציאות הוא נושא שימשיך להעסיק אותנו עוד שנים רבות קדימה. תורת ה-NLP היא אחת השיטות הפופולריות לבחינת נושא זה מקרוב.

  על מנת לאפשר למטופל לשנות את תפיסת המציאות שלו על ידי זיהוי הקושי והצעת אלטרנטיבה או דפוס חשיבה רצוי, יוצר המטפל סביבה טיפולית נוחה, רגועה שלווה וחיובית כמה שיותר. ככל שעובר הזמן, מעגל החשיבה הישן מתפוגג ומוחלף במעגל חשיבה חיובי. המצב הדמיוני שהאדם חווה בראשו – מצב אשר מתאר התגברות והתמודדות עם הקושי – נותן למטופל תחושת הקלה כאילו כבר התגבר על הקושי.בדרך זו מבצע האדם ריפוי עצמי.

  אפרת ננר – ייעוץ אימון והדרכה

  לא תמיד ניתן להגיע לבד להצלחה ולא כל שכן להתמיד בה. על מנת לממש את שאיפותיכם בחיים, להתגבר על אמונות מקבילות ולהתאים לעצמכם תפיסת עולם שתהלום את גילכם, עיסוקכם ושאיפתכם לעתיד, חשוב למצוא מלווה / Coacher, אמין מקצועי ובעל ניסיון מוכח.

  אפרת ננר תשמח לחשוף בפניכם את שיטת העבודה הייחודית אותה פיתחה, כזו המאפשרת לרכוש כלים עוצמתיים בעזרתם ניתן לשנות השקפת עולם ולהיות גורם משפיע ובעל השפעה על הסביבה הקרובה ועל מעגלי החיים השני השלישי ויותר. להתמקד במטרות ארוכות טווח ולהגיע לצמיחה והגשמה.

   

   

   

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מידע נוסף בנושא

   nlp טיפול

   ניתוב לשוני פיזיולוגי 

   ניתוב לשוני פיזיולוגי, או בלועזית – Neuro Linguistic Programming, הינו מודל תקשורת ייחודי הנועד לסייע למודרך לשנות את דפוסי הפעולה והחשיבה שלו – להשיג את השינוי בחייו. כדי לקחת את צעד הראשון לעבר השינוי, ולקחת חלק בשיטה זו, מומלץ לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, עברה אפרת ננר הכשרה מקיפה בתחום הייעוץ הארגוני והאימון האישי והעסקי. כיום, היא מלווה מגוון אנשים בתהליכי צמיחה, ומובילה תכניות ותהליכים להעצמה אישית, מקצועית, עסקית וארגונית.

   ניתוב לשוני פיזיולוגי: לשנות אופן החשיבה ולהתמודד עם כל מצב

   כל אחד ואחת מאתנו מגיבים אחרת לאירועים בפן האישי והמקצועי. חלק ידעו להתמודד עם המצב ולמנף אותו – כאשר אחרים יסגלו לעצמם דפוסי חשיבה מורכבים ובעייתיים. דפוסים אלו, בבוא הזמן, ישפיעו על האופן בו הם תופסים את עצמם כמו גם על הדרך בה מתקשרים עם הקרובים להם. 

   על מנת לשבור את הדפוס, ולהתמודד עם המצב היטב, מומלץ לשקול את הפתרון הבא: ניתוב לשוני פיזיולוגי. מודל זה נוצר על ידי שני חוקרים אמריקאים בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20, אשר בחנו את דרכי ההצלחה של מגוון אנשים בתקשורת – כמו גם את ההשפעה על חיי המטופלים שלהם. 

   בהמשך הדרך, התעצבה שיטת הניתוב הלשוני פיזיולוגי, כאשר כיום שיטה זו מאפשרת תקשורת יעילה – כמו גם יכולת ניהול משא ומתן במגוון מצבים. בין אם בתחום הזוגי והמשפחתי, העסקי, הארגוני או הספורטיבי – מדובר בשיטה המסייעת למודרכים להתמודד עם שלל מצבים רגשיים. בהמשך, הם ידעו כיצד לפתור בעיות שונות, להגדיר יעדים ולהגשים אותם בהצלחה. הכול, בזכות כוח הדמיון ושינוי החשיבה.

   ניתוב לשוני פיזיולוגי – לשנות הרגלים

   מתמודדים עם בעיות רגשיות? מעוניינים לעבוד על הזוגיות שלכם? בין אם מדובר במצבים אלו או שמא מדובר בשינוי הרגלים מזיקים, כדי לשנות את דפוסי הפעולה שלכם – צרו קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. 

   מהי שיטת nlp

   שיטת הnlp נוצרה לפני יותר מ-30 שנה על ידי חוקרים אמריקאים. מאז ועד היום, משמשת השיטה ככלי עוצמתי ויעיל המסייע לרבים בשינוי אופן החשיבה שלהם. בנוסף, שיטה זו מעודדת אותם לדמיין את היעדים ואת הצעדים הבאים בחייהם – ולהגשים כל אחד מהם. למעשה, היכולת לדמיין ולשנות את דפוס החשיבה הבעייתי, מאפשר למודרכים להביע את עצמם הרבה יותר ברור. לקבלת פרטים נוספים בתחום זה, ניתן לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך, כמו גם עברה הכשרה מקיפה בתחום הייעוץ הארגוני והאימון האישי והעסקי. 

   שיטת ה nlp – טכניקה מומלצת למגוון אנשים

   זה ישמע מעט מוזר, ההתייחסות אל השינוי בחשיבה כאל שפת תכנות בפני עצמה. בפועל, מדובר באמת לאמיתה – כאשר ההשלכות החיוביות שלה על חיינו הן ארוכות טווח. שיטת הnlp, המוכרת גם בשמה המלא – Neuro Linguistic Programming, נוצרה לראשונה לפני למעלה מ-30 שנה בארצות הברית. לאורך השנים האחרונות, שיטה זו הלכה והתגבשה, כאשר היא מסייעת למודרכים במגוון היבטים.

   ראשית, שיטה זו מסייעת ביצירת קשרים אישיים בעלי עומק עם אנשים זרים. שנית, השיטה עוזרת בהבעה העצמית שלנו, כך שהצד השני יבין אותנו בקלות. בנוסף, באמצעות ה-nlp ניתן להיפטר מתחושות שליליות, לנטרל הרגלים לא בריאים, להניע אנשים לפעולה, לעמוד מול קהל ולנאום וכן הלאה.

   אין ספק, טכניקה זו הינה יעילה, מומלצת ותסייע לכל אחד ואחד בקשיים שלו על הצד הטוב ביותר. למי היא מיועדת? החל מהורים לילדים, בני זוג בתחילת דרכם כמו גם אנשים בזוגיות ארוכה, מנהלים, מורים ועוד. בין אם אתם שייכים למגזר הפרטי או העסקי – תוכלו לרכוש כלים חשובים ביותר בזכות nlp.

   טיפול ב NLP – להביע את עצמכם בקלות

   כדי ליצור קשר אישי בקלות, לחדד את החושים שלכם, להימנע מהרגלים בעייתיים ולהביע את עצמכם בקלות, מומלץ להתעניין בלימודי nlp. מסלול זה יעשיר את עולמכם ויעניק לכם את הכלים הדרושים לכם ביותר. למידע נוסף, פנו אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים.

   ניתוב לשוני פיזיולוגי – NLP

   כבר כמה עשרות שנים אנחנו מכירים ומשתמשים בשיטות שונות שמבוססות על כלים קוגניטיביים לשינוי התנהגותי. אחת מהן נקראת NLP, כלומר ניתוב לשוני פיזיולוגי או בלועזית Neuro Linguistic Programming. שיטה זאת מטפלת בדפוסים השונים שנוצרו על ידי הטמעת קידוד מוחי לשוני, משום שיש זיקה הדוקה בין מילים להפעלת רגשות וחשיבות ומכאן להתנהגות. כשמשנים אחת מהצלעות במשולש מקבלים שינוי בשאר. אפרת ננר מטפלת בשיטה זו עם כלים יעילים שפיתחה שהוכיחו את עצמם אצל אין ספור מטופלים והיא יכולה לעזור גם לכם לעשות זאת.

   מה חשוב לדעת על ניתוב לשוני פיזיולוגי?

   • השיטה מטפלת בדפוסים שנטמעו במוח במהלך שנות הילדות והפכו להרגלים שכיום מעקבים ומונעים התקדמות רצויה. כשמדברים על ניתוב לשוני מחפשים בעזרת מילים את הדפוסים השגויים, מבינים יחד את מקורם, מבררים את תפקידם ואת נחיצותם היום ואם מחליטים לוותר עליהם, ניתן לשנותם מהיסוד מבלי להשאיר אף אבן לא הפוכה. שם נמצא המפתח לשינוי.
   • זה מודל השיח המאפשר למאומן לתקשר עם עצמו ועם סביבתו בהסכמה ובפתיחות. ובמילים אחרות, "תכנות מחדש" של המוח באמצעים מילוליים לשינוי חשיבה לדפוסי חשיבה חיוביים. כך משתנה אופן התגובה שלנו למצב ולסיטואציות שונות בחיים וכך גם הרגשות שלנו מושפעים מכך לטובה ועוזרים לנו להתנהג אחרת, וחוזר חלילה. כל מרכיב משפיע על השני וכך נוצרת שרשרת של ניתוב מחדש.
   • הניתוב מחדש משפיע גם על דפוסי ההתנהגות במערכות יחסים בעבודה, בבית, בלימודים ואפילו עם אנשים זרים. כך שהתחומים שבהם היא עוזרת הרבה יותר מגוונים מאשר רק לפתרון בעיות ממוקדות. כך גם אפשר להגדיר מחדש מטרות ויעדים ולשרטט לעצמכם מפת דרכים חדשה לעתיד בכל מצב ולכל צורך.

   ניתוב לשוני פיזיולוגי – טיפול ולימוד מחדש

   ניתוב לשוני פיזיולוגי בשיטות הקוגניטיביות שמבטיחות הצלחה הוא דרך מצוינת להתחייב לעצמכם לשנות את כל מה שדרוש שינוי בחייכם. מומלץ לעשות זאת בעזרת אפרת ננר, שלה ניסיון עשיר וכלים חדשים שטיפחה ופיתחה בעצמה על מנת לעזור לאנשים רבים להתמודד עם אתגרים ולצאת לדרך חדשה.

    

   טיפול בשיטת nlp

   טיפולים קוגניטיביים רבים מאפשרים לחוות את השינוי באמצעות שינוי החשיבה והטעמת דפוסים חדשים לטווח רחוק. טיפול בשיטת NLP היא אחת השיטות שמתייחסות למקור הדפוסים והתבניות הללו וקידודם מחדש לדפוסים חיוביים. על מנת לעשות זאת מאתרים קודם את הבעיות שהן המכשול שהניע אתכם לבקש עזרה כדי לממש את הפוטנציאל הטמון בכם. חשוב לדעת לבחור באדם מקצועי ומנוסה כמו שמציעה אפרת ננר להכוונה ולהנעת מהלך החיים לטוב אותו אתם מבקשים.

   איך טיפול בשיטת NLP יכול לעזור לכם?

   • לכל מי שהתייאש כבר משיטות התערבות אחרות ומי שכבר לא מאמין ששיחות על כורסת המטפל לתוך הלילה יביאו את השינוי, זה הזמן לבחור במשהו שבאמת לא ניסיתם קודם. לא מדובר בשיטה שבה אתם יושבים מול המטפל ומשוחחים שנים ארוכות על הילדות שלכם ועל מערכת היחסים שלכם עם ההורים, כדי לשנות בהווה, כאן ניגשים ישר לבעיה, רוכשים כלים לחשיבה שונה ומועילה יותר כדי להניב תוצאות כבר בטווח הקצר.
   • שיטת המיקוד והניתוב מחדש של המוח היא שיטה עניינית שנועדה לטיפול קצר מועד, ולכן היא מצליחה להשיג תוצאות כבר בשבועות הראשונים. עם זאת, ההשפעות שלה נשארות אתכם כל החיים אם אתם מתחייבים לשינוי, וממשיכים להשתמש בכלים שרכשתם על מנת להתייחס בצורה בריאה וחיובית יותר לכל בעיה בעתיד. כך תוכלו להשתמש בהם גם ללא פגישות נוספות עם איש המקצוע אלא לשלוט בעצמיכם על מצבים שונים בחייכם.
   • השיטה מצוינת גם כדי להפחית חרדות ולשלוט בהתקפים כאלה משום שידוע שמה שאנחנו מספרים לעצמנו על המציאות בחוץ זה מה שמניע אותנו רגשית, ומכאן גם התנהגותית. לכן, זוהי דרך טובה גם לבעיה כזאת. ראו גם טיפול בחרדות nlp

   NLP טיפול שמניב תוצאות ממוקדות

   לכל מי שבריא בנפשו ושאין לו זמן לבלות שנים בטיפול על מנת לראות תוצאות, מוזמן לפגישה בשיטת NLP, בכלים ייחודיים שפיתחה אפרת ננר לאחר עשרות שנים של ניסיון בתחום החינוך. בשיטה זו תצאו לדרך חדשה כבר בשבוע הראשון.

    

   שיטת ה nlp

   שיטות רבות מנסות לפענח את הדרך שהאדם חושב בה כדי למקסם את היכולות שלו ולעזור לו להיפטר ממכשולים שרק המוח יוצר. אחת מהן נקראת שיטת ה-NLP. היא מוכרת אצל מאמנים ויועצים שונים כשיטה שעוזרת לשנות אמונות מגבילות וקשיים שהאדם יוצר בעצמו, רק משום שהוא מחזיק בתפיסות שחוסמות ומעקבות אותו. הטיפול המהיר עוזר למצוא תשובות ממוקדות כאן ועכשיו ומשנה תבניות חשיבה מכשילות. אפרת ננר מתמחה בטיפול זה ובלימוד מטפלים אחרים בשיטה זו כדי להיטיב עם המטופלים שלהם וגם לקוחות עסקיים.

   מה חשוב לדעת על שיטת ה NLP?

   • זוהי שיטה שפותחה בשנות השבעים בארה"ב והיא שייכת לאסכולה שנוקטות בגישה של שינוי החשיבה כדי לשלוט בה ובתוצאות הרגשיות והמעשיות שלה. היא שייכת לפסיכולוגיה החיובית וגם במידה רבה נחשבת למעין טיפול התנהגותי שאינו מטפל בבעיות פסיכולוגיות אלא בתפיסות קוגניטיביות ולכן היא גם יעילה הטיפול מכשולים רגשיים.
   • מדובר בקידוד המוח מחדש לאחר שבמשך שנים מסרים שקיבלנו מהסביבה קידדו אותו לחשוב שהוא אינו מסוגל לעשות דברים שהאדם תמיד רצה לעשות. משום כך הוא דורש מעט זמן ללימוד הכלים אבל תרגול יומי שלהם כדי להגיע לתוצאות מעשיות טובות. בדיוק כמו החיים והאירועים שלהם הוא משתלב בשגרה החדשה מרגע שמחליטים שזאת הדרך חדשה שלכם ולא תיסוגו לאחור כדי לא לאבד את המומנטום.
   • השיטה אינה טיפול פסיכולוגי, אבל כן עוזרת להתמודד עם הטראומות שקיבעו בנו את הדפוסים השליליים והמכשילים. לכן, נחוצה מודעות לכך ויש צורך לרצות בטיפול ובשינוי הזה, ההתנסות כשלעצמה לא תביא את השינוי אלא בשילוב ההסכמה של הלקוח. בואו מוכנים כשאתם מרגישים שאתם רוצים לשנות ולהתקדם בחיים ואז הטיפול יהיה יעיל מאוד.

   מטפל NLP – קידוד המוח להצלחה

   אפרת ננר מביאה עמה 40 שנות ניסיון בחינוך ובניהול מערכות כך ששיטת NLP היא דרך נוספת שלה ליישם את מה שהיא יודעת על האפשרות לשנות את השיטה לטובה. לכל אחד מאתנו יש את הפוטנציאל לכך והיא מאמינה שזה גם אפשרי בהדרכה נכונה ובנכונות של כל אחד מאתנו לפצח את הדפוסים המכשילים ולהתקדם אותנו לדרך המלך לחיים טובים יותר והגשמת חלומות.

   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט