אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  שיטת ה nlp

  טיפול NLP מה זה ?

  טיפול NLP או בשמו המלא Neuro Linguistic Programming, עיסוקו בשינוי דפוסי חשיבה שכליים של האדם. תורת ה – N.L.P פותחה בשנות ה-70 בארה"ב. משך הטיפול מהיר יחסית ונע בין 10 ל – 15  פגישות לשם השגת מטרה מוגדרת. במהלך המפגשים מתבצע איתור תבניות חשיבה מכשילות היוצרות את הבעיה ומקבעות אותה. זיהוי התבנית השלילית והחלפתה בתבנית חיובית, היא המאפשרת לצאת לדרך חדשה המובילה את האדם להצלחה בה הוא חפץ.

  הדבר דומה למעיין קידוד מחדש של המוח שבמהלכו המטפל מקבל גישה לתפיסה המושרשת עמוק בתת מודע שלו אותה רכש מהבית, טראומה מהילדות או רצף של כישלונות אשר קיבע תבנית שלילית לגבי העתיד. בעזרת דמיון מודרך וטכניקות אחרות הנוגעות למוח האדם, יכול המטפל לשנות את אותה תבנית שעד עתה הביא לכישלון.

  טיפול NLP וחשיבה חיובית

  אדם ממוצע, יודע שחשיבה חיובית הינה אחת המפתחות המרכזיים להצלחה בחיים. מחקרים רבים מציעים להסתכל על המוח שלנו כעל איבר דינמי המסוגל להשתנות באופן פעולתו ובאופן בוא הוא תופס את המציאות. הקשר בין גוף, נפש, תודעה ומציאות הוא נושא שימשיך להעסיק אותנו עוד שנים רבות קדימה. תורת ה-NLP היא אחת השיטות הפופולריות לבחינת נושא זה מקרוב.

  על מנת לאפשר למטופל לשנות את תפיסת המציאות שלו על ידי זיהוי הקושי והצעת אלטרנטיבה או דפוס חשיבה רצוי, יוצר המטפל סביבה טיפולית נוחה, רגועה שלווה וחיובית כמה שיותר. ככל שעובר הזמן, מעגל החשיבה הישן מתפוגג ומוחלף במעגל חשיבה חיובי. המצב הדמיוני שהאדם חווה בראשו – מצב אשר מתאר התגברות והתמודדות עם הקושי – נותן למטופל תחושת הקלה כאילו כבר התגבר על הקושי.
  בדרך זו מבצע האדם ריפוי עצמי.

  אפרת ננר – ייעוץ אימון והדרכה

  לא תמיד ניתן להגיע לבד להצלחה ולא כל שכן להתמיד בה. על מנת לממש את שאיפותיכם בחיים, להתגבר על אמונות מקבילות ולהתאים לעצמכם תפיסת עולם שתהלום את גילכם, עיסוקכם ושאיפתכם לעתיד, חשוב למצוא מלווה / Coacher, אמין מקצועי ובעל ניסיון מוכח.

  אפרת ננר תשמח לחשוף בפניכם את שיטת העבודה הייחודית אותה פיתחה, כזו המאפשרת לרכוש כלים עוצמתיים בעזרתם ניתן לשנות השקפת עולם ולהיות גורם משפיע ובעל השפעה על הסביבה הקרובה ועל מעגלי החיים השני השלישי ויותר. להתמקד במטרות ארוכות טווח ולהגיע לצמיחה והגשמה.

  מהי שיטת ה nlp

  שיטת הnlp נוצרה לפני יותר מ-30 שנה על ידי חוקרים אמריקאים. מאז ועד היום, משמשת השיטה ככלי עוצמתי ויעיל המסייע לרבים בשינוי אופן החשיבה שלהם. בנוסף, שיטה זו מעודדת אותם לדמיין את היעדים ואת הצעדים הבאים בחייהם – ולהגשים כל אחד מהם. למעשה, היכולת לדמיין ולשנות את דפוס החשיבה הבעייתי, מאפשר למודרכים להביע את עצמם הרבה יותר ברור. לקבלת פרטים נוספים בתחום זה, ניתן לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך, כמו גם עברה הכשרה מקיפה בתחום הייעוץ הארגוני והאימון האישי והעסקי. 

  שיטת ה nlp – טכניקה מומלצת למגוון אנשים

  זה ישמע מעט מוזר, ההתייחסות אל השינוי בחשיבה כאל שפת תכנות בפני עצמה. בפועל, מדובר באמת לאמיתה – כאשר ההשלכות החיוביות שלה על חיינו הן ארוכות טווח. שיטת הnlp, המוכרת גם בשמה המלא – Neuro Linguistic Programming, נוצרה לראשונה לפני למעלה מ-30 שנה בארצות הברית. לאורך השנים האחרונות, שיטה זו הלכה והתגבשה, כאשר היא מסייעת למודרכים במגוון היבטים.

  ראשית, שיטה זו מסייעת ביצירת קשרים אישיים בעלי עומק עם אנשים זרים. שנית, השיטה עוזרת בהבעה העצמית שלנו, כך שהצד השני יבין אותנו בקלות. בנוסף, באמצעות ה-nlp ניתן להיפטר מתחושות שליליות, לנטרל הרגלים לא בריאים, להניע אנשים לפעולה, לעמוד מול קהל ולנאום וכן הלאה.

  אין ספק, טכניקה זו הינה יעילה, מומלצת ותסייע לכל אחד ואחד בקשיים שלו על הצד הטוב ביותר. למי היא מיועדת? החל מהורים לילדים, בני זוג בתחילת דרכם כמו גם אנשים בזוגיות ארוכה, מנהלים, מורים ועוד. בין אם אתם שייכים למגזר הפרטי או העסקי – תוכלו לרכוש כלים חשובים ביותר בזכות nlp.

  להביע את עצמכם בקלות

  כדי ליצור קשר אישי בקלות, לחדד את החושים שלכם, להימנע מהרגלים בעייתיים ולהביע את עצמכם בקלות, מומלץ להתעניין בלימודי nlp. מסלול זה יעשיר את עולמכם ויעניק לכם את הכלים הדרושים לכם ביותר. למידע נוסף, פנו אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים.

  ניתוב לשוני פיזיולוגי 

  ניתוב לשוני פיזיולוגי, או בלועזית – Neuro Linguistic Programming, הינו מודל תקשורת ייחודי הנועד לסייע למודרך לשנות את דפוסי הפעולה והחשיבה שלו – להשיג את השינוי בחייו. כדי לקחת את צעד הראשון לעבר השינוי, ולקחת חלק בשיטה זו, מומלץ לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, עברה אפרת ננר הכשרה מקיפה בתחום הייעוץ הארגוני והאימון האישי והעסקי. כיום, היא מלווה מגוון אנשים בתהליכי צמיחה, ומובילה תכניות ותהליכים להעצמה אישית, מקצועית, עסקית וארגונית.

  ניתוב לשוני פיזיולוגי: לשנות אופן החשיבה ולהתמודד עם כל מצב

  כל אחד ואחת מאתנו מגיבים אחרת לאירועים בפן האישי והמקצועי. חלק ידעו להתמודד עם המצב ולמנף אותו – כאשר אחרים יסגלו לעצמם דפוסי חשיבה מורכבים ובעייתיים. דפוסים אלו, בבוא הזמן, ישפיעו על האופן בו הם תופסים את עצמם כמו גם על הדרך בה מתקשרים עם הקרובים להם. 

  על מנת לשבור את הדפוס, ולהתמודד עם המצב היטב, מומלץ לשקול את הפתרון הבא: ניתוב לשוני פיזיולוגי. מודל זה נוצר על ידי שני חוקרים אמריקאים בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20, אשר בחנו את דרכי ההצלחה של מגוון אנשים בתקשורת – כמו גם את ההשפעה על חיי המטופלים שלהם. 

  בהמשך הדרך, התעצבה שיטת הניתוב הלשוני פיזיולוגי, כאשר כיום שיטה זו מאפשרת תקשורת יעילה – כמו גם יכולת ניהול משא ומתן במגוון מצבים. בין אם בתחום הזוגי והמשפחתי, העסקי, הארגוני או הספורטיבי – מדובר בשיטה המסייעת למודרכים להתמודד עם שלל מצבים רגשיים. בהמשך, הם ידעו כיצד לפתור בעיות שונות, להגדיר יעדים ולהגשים אותם בהצלחה. הכול, בזכות כוח הדמיון ושינוי החשיבה.

  לשנות הרגלים

  מתמודדים עם בעיות רגשיות? מעוניינים לעבוד על הזוגיות שלכם? בין אם מדובר במצבים אלו או שמא מדובר בשינוי הרגלים מזיקים, כדי לשנות את דפוסי הפעולה שלכם – צרו קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. 

  שינוי דפוסי חשיבה 

  שינוי דפוסי חשיבה הינם התוצאה הישירה של דמיון מודרך – המוכר גם בתור nlp. רבים מאתנו מתמודדים עם קשיים בתחום האישי-רגשי או בתחום המקצועי. כך או כך, לקשיים אלו השלכות ישירות על ההתנהלות היום-יומית שלנו, כמו גם על החסמים שאנו מציבים בפנינו. על מנת להסיר את החסמים, ולשפר את התקשורת הבין אישית שלנו, מומלץ לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מאמינה כי יכולת הקשבה והכלה הן הכרחיות לצמיחה ולהצלחה – וניתן ללמוד זאת. במסגרת ההרצאות והסדנאות שהיא מעבירה, תוכלו לרכוש את הכלים הללו.

  שינוי דפוסי חשיבה באמצעות דמיון מודרך 

  ככל שאנו מתבגרים, כך אנו מבססים דפוסי פעולה וחשיבה שעלולים להרע לנו. בין אם מדובר בעבודה, בזוגיות, קשרים עם המשפחה או עם עצמנו – אופן ההתנהלות שלנו לא בהכרח מיטיב עמנו ועם הסובבים אותנו. עם זאת, ניתן להתמודד עם המצב היטב. זאת כאשר שינוי דפוסי חשיבה באמצעות דמיון מודרך הוא הפתרון. 

  דמיון מודרך, או – ניתוב לשוני פיזיולוגי, הינו מודל מוכר של תקשורת בין אישית כמו גם תוך אישית. במילים אחרות, שיטה זו מאפשרת למודרך ללמוד על עצמו ועל סביבתו, ובהתאם לכך להגיב באופן יעיל ומיטיב. 

  חוויתם בעבר אירוע מצער, והוא עדיין מלווה אתכם כיום? מתמודדים עם זוגיות מורכבת ואינכם יודעים כיצד לתקן את התקשורת ביניכם? קודמתם לתפקיד חדש בחברה ומעוניינים לשפר את יכולות הניהול שלכם? דמיון מודרך הוא למעשה אמצעי להשגת מטרה, ובאמצעותו תוכלו להשיג כל יעד בהצלחה. כלומר, על ידי כך שאתם רותמים את המוח שלכם למחשבות רצויות – תוכלו להתמודד עם כל מצב היטב. 

  לשנות את יכולות התקשורת לטובה

  שיטת דמיון מודרך הינה מודל מומלץ לשינוי תת-המודע שלנו – ולשינוי באופן ההתנהלות שלנו. באמצעות שיטה זו נוכל להגיע למצב של רגיעה, ולאפשר למוח שלנו לנוח מעט, ולבנות מחדש את יכולת התקשורת שלנו עם עצמנו ועם הסביבה שלנו. למידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. 

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט