אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  טיפול מקצועי

  אנחנו יכולים לחיות את החיים שלנו כמו שאנחנו רוצים לחיות אותם. נכון, בתחילת הדרך, זה נשמע אולי כמו משימה בלתי אפשרית, אבל האמינו לנו, זה בהחלט אפשרי. הרבה פעמים האופן בו החיים שלנו מתעצבים, מתחיל ונגמר באופן בו אנחנו רואים ותופסים את החיים שלנו. תהליך של דמיון מודרך NLP, תפקידו זה לעזור לנו לעשות 'סדר'. למצוא את הדרך לספר לעצמנו סיפור חדש, במטרה לשנות את הפרדיגמות אשר מונעות מאיתנו לממש את החיים שלנו במלואם, ממש כמו שהיינו רוצים לחיות אותם. אם אתם רואים כי מחשבות קודמות מהעבר מונעות מכם לממש את הפוטנציאל שלכם, יכול להיות כי כדאי לכם לתת את הדעת גם על טיפול מהסוג הזה.

  למה לדמיון יש כוח ואיך הוא קשור לשיטת הטיפול

  אנחנו הרבה פעמים חושבים כאילו אנחנו מנתחים את המציאות באופן אובייקטיבי. אבל האמת היא כי אנחנו הרבה פעמים מונעים ממחשבות מסוימות אשר כמו מלמדות אותנו להניח מראש מה עתיד לקרות בהמשך. למשל, אם פעם אחת נכשלנו במבחן במתמטיקה, אנחנו עלולים להניח כי לעולם לא נצליח ללמוד ולהצליח במתמטיקה. זו כמובן רק דוגמא אחת, אבל אנחנו יכולים לראות רבות כמותה, בחיי היום יום. דמיון הוא כלי מדהים, משום שהוא מאפשר לנו להיכנס למצב מדיטטיבי, שם תת המודע שלנו נפתח ויש לנו את ההזדמנות להכניס לתוכו אמיתות חדשות, תובנות אחרות מאלו שהתרגלנו אליהן, במטרה להצליח ופשוט, להתנהג בחיים שלנו בצורה אחרת. דמיון מודרך, זו טכניקה אשר שואבת מתחום הידע של שיטת הטיפול NLP ומשתמשת בשפה שלנו, בתור כלי אשר יכול לשנות את האופן בו אנחנו תופסים את המציאות ומכאן, גם את החיים שלנו בסופו של דבר.

  עכשיו זה הזמן שלכם לשנות את החיים

  אפרת ננר היא מטפלת מקצועית המתמחה בטיפול בשיטת NLP. אם אתם רוצים לקבל את הכלים להצלחה, אם אתם רוצים לחיות את החיים שלכם במלואם, הרי שזה הזמן לצאת לדרך וליהנות מטיפול מקצועי, על ידי מי שתדע לפרוץ את המגננות שלכם ולעבור אתכם שינוי אמיתי. לקבלת ייעוץ אישי עוד היום, מוזמנים ליצור קשר.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט