אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  הרצאות וסדנאות למנהלים, מורים ומטפלים

  סדנאות למנהלים

  העצמה אישית, רכישת מיומנויות ניהול ושיפור קבלת החלטות: פעולות אלו תוכלו לבצע בהצלחה יתרה. זאת ועוד, בזכות סדנאות למנהלים אותן מעבירה אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מעניקה שירות מרשים ומתקדם בתחום הניהול והפיתוח הארגוני. לאפרת ננר ניסיון של 40 שנה במערכת החינוך, כאשר בהמשך פנתה לתחום היעוץ הארגוני והאימון האישי והעסקי. כיום, מלווה אפרת ננר עשרות אנשים במגוון תהליכי צמיחה, ומובילה תכנית ותהליכים להעצמה אישי, מקצועית, עסקית וארגונית.

  סדנאות למנהלים בכירים– ללמוד מאנשי המקצוע

  ההשקעה בקריירה לעולם לא פוסקת, כאשר רבים מאתנו מקפידים להמשיך ולהתמקצע בתחום עיסוקנו. בבוא הזמן, כאשר אנו הופכים למנהלים – ההכשרה לא פוסקת גם כן, להיפך. למעשה, כעת יותר מבעבר, עלינו להיות ערניים לתמורות סביב, לרכוש מיומנויות חדשות וארגז כלים אפקטיבי שיסייע לנו בעבודתנו. חלק בלתי נפרד מכך כולל, בין היתר, סדנאות למנהלים.

  לאורך סדנאות חשובות אלו, המשתתפים ילמדו על: אפשרויות ייעול תהליכי העבודה והניהול; שיפור ושדרוג שירות הלקוחות; תפוקה מקסימלית מצוות; תקשורת בארגון; הגדרת תפקידים מדויקת וניסוח תחומי אחריות; הכנת העסק למגוון שינויים פוטנציאליים ועוד.

  בבואכם להתעניין בסדנאות מסוג זה, מומלץ לוודא כי מנחה הסדנאות הללו הינו מנוסה, מיומן ומקצועי. כלומר, על מנת להבטיח למידה יעילה ויישומה בשטח, על מנחה הסדנאות להעביר את הידע באופן הטוב והברור ביותר. מחפשים אחר מנחה מקצועי לסדנאות למנהלים? קראו את הנקודות הבאות:

  • מומלץ לבקש את המלצותיהם של סביבתכם הקרובה
  • רצוי לסקור את הדף העסקי של מנחה הסדנאות
  • יש לשוחח עם המנחה ולהתרשם מהכימיה ביניכם

  בזכות נקודות אלו, תוכלו להתחיל בשיתוף הפעולה, ולקבוע מועד לסדנאות. 

  סדנאות העשרה למנהלים עם אפרת ננר

  התפתחות אישית ומקצועית לא פוסקת לעולם, כאשר אנו חותרים לשפר את עצמנו ואת יכולותינו. בהתאם, מומלץ ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים – ולהתעניין בשירותיה החשובים. מומחית זו מעניקה הרצאות וסדנאות למגזר הפרטי, הארגוני והעסקי. שירות זה יענה על מלוא הדרישות והציפיות של המשתתפים – והרבה מעבר לכך.

  הרצאות למנהלים

  ישנם סוגים שונים של הרצאות למנהלים. בזכות הרצאות אלו, יוכלו עובדים ויזמים רבים לפתח את כישוריהם – ולהנהיג את עובדיהם בהצלחה יתרה. החל משינויים בהרגלי הצריכה של לקוחות הארגון, פתיחת עסק חדש, שינויים טכנולוגיים ועד עזיבתו של צוות ניהול – כדי להתמודד עם כל אלו היטב, יש לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מאמינה כי יכולות הקשבה והכלה הן הכרחיות לצמיחה ולהצלחה – כאשר יכולות אלו ניתן ללמוד. כמו כן, אפרת ננר מאמינה כי המבט קדימה הוא עניין של בחירה. אתם מוזמנים ליצור קשר כדי לרכוש מיומנות זו.

  הרצאות למנהלים בכירים – ויישום הידע המקצועי כראוי

  השנים האחרונות הביאו עמן שינויים מרחיקי לכת שהשפעתם באים לידי ביטוי על הכלכלה, על החברה, הבריאות התקשורת ובכלל. השינויים התכופים הנגזרים בעקבות אי הוודאות, מחייבים פעולות מרחיקות לכת בתחום התרבות הפנים-ארגונית. יותר ויותר מנהלים חווים את התמורות ומבינים את הצורך בשינוי בחברות שבבעלותם ומבקשים ליישם שינוי בעסקים שלהם. רבים מבינים שהמציאות משתנה ועליהם למצוא דרכים חדשניות ויעילות לנהל ולתפעל עובדים. התנהלות זו דורשת דפוס חשיבה חדש. על מנת להתמקצע בתחום הניהול, עומדת בפניכם אפשרות מומלצת ביותר: הרצאות למנהלים ולצוותי ניהול. 

  במסגרת הרצאות אלו, המשתתפים ירכשו כלים חשובים במגוון תחומים: החל מתחום תקשורת עסקית, מנהיגות, מוטיבציה בעבודה, פיתוח יכולות ניהול, התנהלות נכונה בעת משבר כלכלי ועוד – היבטים אלו יסייעו רבות בהמשך הדרך המקצועית של המשתתפים. 

  בבואכם להתעניין בהרצאות אלו, יש לוודא כי את ההרצאות מעביר מנחה מקצועי, בעל ניסיון רב כמו גם בעל יכולת אלתור ואף הכלה של המשתתפים. כך, בסיומן של ההרצאות, תוכלו ליישם את הידע באופן יום-יומי וללא כל קושי.

  המסלול להעצמה

  כישורי ניהול יסייעו לכם לשפר ולתחזק את המקצועיות – כאשר את ההשלכות החיוביות תוכלו לראות במהרה. על מנת לרכוש את הכלים החשובים, מומלץ להתעניין בהרצאות שמעבירה אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה בתחום מערכת החינוך – כמורה, מנהלת ומפקחת. כמו כן, לאורך השנים היא התמקצעה בתחום הנעת מערכות וליווי מנהלים. אפרת ננר מלווה עשרות אנשים לאורך תהליך הצמיחה שלהם ובונה יחד איתם תכניות ותהליכים להעצמה.

  סדנאות למורים

  סדנאות למורים, הכוללות דמיון מודרך, יסייעו למשתתפים להכיר את עצמם היטב – ובכך לתקשר עם סביבת העבודה ובהצלחה. דמיו מודרך, זהו כלי עוצמתי באמצעותו ניתן לחשוב וליצור מציאות בצורה פשוטה ויעילה. לפרטים נוספים בנושא זה, ניתן לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון רב במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, החליטה אפרת ננר לקחת את הידע והניסיון שצברה בהנעת מערכות וליווי מנהלים ותהליכים – ולהתמקצע בתחום הייעוץ הארגוני והאימון האישי והעסקי. 

  סדנאות למורים – לממש את הפוטנציאל ולהעצים את יכולות התקשורת

  לצד ההורים שלנו, הדמויות הסמכותיות החשובות בחיינו הצעירים הם המורים בבית הספר. מדובר בהרבה מעבר לאנשים המלמדים מתמטיקה, לשון או ספרות. למעשה, מדובר באנשי חינוך המטמיעים ערכים והכלה של האחר. על מנת שימשיכו ללמד ולעצב את התלמידים כראוי, המורים לוקחים חלק במגוון השתלמויות לאורך השנים. אחת הדוגמאות המומלצות של השתלמויות אלו, כוללת סדנאות למורים.

  סדנאות אלו, אותן מעבירה אפרת ננר בהצלחה יתרה, כוללות דמיון מודרך. שיטת הדמיון המודרך הינה שיטה מוכרת ברחבי העולם, כאשר מטרתה העיקרית הינה הפעלת הדמיון של המשתתפים בסדנאות – והדרכתם לעלייה למסלול מחולל שינוי. כך, לאורך תהליך זה, המשתתפים מכירים בדפוסי פעולה שונים שלהם, מתחילים לבנות חדשים – וחותרים לקראת היעדים שהציבו לאורך מפגש חוויתי זה.

  בסיומן של סדנאות אלו, המשתתפים יפנימו את הפוטנציאל הטמון בהם ויביע רצון להמשיך ולהעצים את יכולותיהם. היבט זה יבוא לידי ביטוי במגוון דרכים – החל מיכולות תקשורת בין אישיות עם הקולגות שלהם, תקשורת בין אישית מרשימה עם התלמידים וכן הלאה. 

  לרכוש ארגז כלים לחיים 

  מורים בבתי ספר לא רק מחנכים המלמדים אחרים – גם הם עצמם ממשיכים ללמוד ולרכוש ידע. בין היתר, באמצעות ההרצאות והסדנאות שמעבירה אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים, תוכלו לרכוש ארגז כלים משמעותי ובעל ערך רב. למידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אפרת ננר עוד היום.

  סדנאות למטפלים

  במסגרת סדנאות למטפלים, המשתתפים ירכשו כלים חשובים להמשך עבודתם; מידע חשוב אותו הם יישמו בעבודתם השוטפת. עובדים כמטפלים ומעוניינים לקחת חלק בסדנאות אלו? מעוניינים להעמיק את הידע שלכם בתחום הדמיון המודרך? אתם מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. אפרת ננר מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, פנתה אפרת ננר לתחום הייעוץ הארגוני ולאימון אישי ועסק. כיום, היא מלווה מגוון אנשים בתהליכי צמיחה, ומובילה תכניות ותהליכים להעצמה אישית, מקצועית, עסקית וארגונית.

  סדנאות למטפלים – לעבור הכשרה מקיפה וחשובה

  העבודה בתחום הטיפול דורשת מהעוסקים בה תכונות שונות; יכולות שיאפשרו להם להמשיך ולעבוד בתחום מבלי להישחק. כמו כן, על עובדים אלו להמשיך ולהתמקצע בתחום עיסוק זה. שכן כך הם יוכלו להעמיק את ידיעותיהם ואת יכולותיהם – כמו גם לטפל היטב במטופלים שלהם. בהתאם, עובדים אלו לא אחת מתעניינים בהכשרות שונות, ולוקחים חלק במגוון סדנאות למטפלים.

  כיום, ישנן סדנאות רבות ומגוונות בהן יכולים להשתתף מטפלים. בין היתר, מומלץ להשתתף באלו המתעמקות במוח הגמיש ובדמיון מודרך. מדובר בטכניקה מוכרת, המסייעת למטופלים לשבור הרגלים מזיקים, ללמוד להביע את עצמם היטב, כמו גם לזהות את האדם הניצב מולם ולהכיל את רגשותיו.

  כעת, על מנת להבין האם מסלול הכשרה רלוונטי עבורכם, רצוי לסקור את תכני הסדנאות, המועדים בהם מתקיימות הסדנאות ומהי סוג התעודה אותה תקבלו בסיום ההכשרה. בהצלחה!

  לרכוש מיומנות בעלות ערך רב

  על מנת לייעל ולהעמיק את ההליך הטיפולי שאתם מעבירים, רצוי לקחת חלק בסדנאות שונות. בזכות השתתפות בסדנא בתחום הדמיון המודרך, תוכלו לסייע למטופלים שלכם לקבל את עצמם, לבסס את הביטחון העצמי שלהם – כמו גם לסייע להם להביע את עצמם באופן ברור. למידע נוסף על סדנאות והרצאות, פנו אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. אפרת ננר מאמינה שהתמודדות נכונה מובילה לצמיחה, לאיזון ולאיכות חיים גבוהה. בנוסף, היא מאמינה כי יכולת הקשבה והכלה נדרשות לצמיחה ולהצלחה – ושניתן ללמוד יכולות אלו. 

  קידום באינטרנט קידום באינטרנט