אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  פיתוח ארגוני

  פיתוח ארגוני הוא תהליך המכוון לשינוי תפיסתי ותודעתי בחברה או ארגון. הדבר נוגע לרמה האישית, הקבוצתית או הכלל ארגוני. פיתוח ארגוני מבוסס על מחקר רגשי ואינטלקטואלי של המתרחש בארגון. על ידי קבלת משובים מן העובדים מתגבשת תכנית אשר מטרתה לשנות את התהליכים המתרחשים בחברה, את המבנה שלה, את המדיניות ואלמנטים אחרים – זאת במטרה ליעל את הארגון ולפתחו הן מבחינת ההון האנושי והן מבחינת איכות השירות/המוצר לרבות הצבת יעדים ובניית תכנית עבודה ארוכת טווח. יש לזכור כי פיתוח ארגוני הינו תהליך הדרגתי אשר העובדים וההנהלה צריכים להגיע אליו בראש פתוח ועם הרבה סבלנות.

  פיתוח ארגוני מול אתגרים שונים

  אחד האתגרים העומדים בפני כל חברה הוא הצורך להשתנות בהתאם לשינויים הדינמיים של הסביבה החיצונית. מטרת הפיתוח הארגוני היא להקנות לארגון כלים לבצע זאת על ידי יצור פלטפורמה ואסטרטגיה ידועה מראש אותה ניתן ליישם בתור אסטרטגיה עסקית כתגובה לתסריטים שונים כמו :

  • שינוי טכנולוגי המוביל להתיישנות המוצר הקיים
  • תקלה בייצור המובילה ל-Recall של המוצר
  • עזיבת צוות ניהולי / עובדים מרכזיים בארגון
  • פתיחת קו יצור / סניף חדש
  • שינויים בכלכלה הנובעים משינוי בשער מטבע, הגבלות סחר, העלאת מס וכדומה
  • שינוי בהרגלי הצריכה של הלקוחות
  • משבר כלכלי
  • מלחמה

  חוסר היכולת של הארגון להתמודד עם מקרים אלה כמו גם עם אינספור מקרים אחרים עשויה להוביל להפסדים רבים ואף להתמוטטות הארגון. זוהי הסיבה מדוע כה חשוב לעבור תהליך פיתוח ארגוני.

  אפרת ננר – פיתוח ארגוני והדרכה

  פיתוח הארגון מתבסס קודם כל על הפיתוח של כל אדם ואדם בארגון. המשאב האנושי הינו חיוני להישרדות וצמיחת הארגון בטווח הרחוק. ייעוץ ארגוני כולל הקנייה והגברת המוטיבציה, הטמעת מטרות ותפיסות חיוביות שיוביל לפריחה של הארגון כולו. במקביל על ידי זיהוי החזקות, החולשות והאיומים הקיימים בסביבה העסקית, ניתן להכין את העסק לתרחישים שונים ולבצע התאמות של המבנה הארגוני.

  על מנת לעבור תהליך זה תחת שרביטה של יועצת ארגונית ומאמנת עסקית מובילה פנו כעת אל אפרת ננר.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט