אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  לימודי דמיון מודרך

  לימודי דמיון מודרך מאפשרים לכל אדם ללמוד טכניקה חזקה ורבת עוצמה לטפל בעצמם או באחרים. דמיון מודרך הינו תהליך עבודה טיפולי המשלב תרגילי הרפיה מסוגים שונים המבוססים על הדרכת הדמיון של המטופל. הדרכה זו מאפשרת לבצע שינויים בתת מודע של המטופל.

  בזמן הטיפול מונחה המטופל לדמיין מצבים שונים, להתרכז בנשימות שלו ולהרפות את גופו באופן מלא. לאחר שמתקבלת הרפיה מלאה המטפל מקבל גישה נקייה יותר לתת מודע של המטופל. ברגע שערוץ זה נפתח יכול המטפל לסייע למטופל לפתור בעיות קיימות או לחזק יכולות מסוימות.

  לימודי דמיון מודרך ו-NLP 

  לדמיון מודרך יש 3 נקודות מפתח :

  • עצימת עיניים והתמקדות בנשימה
  • התמקדות בכל השרירים בגוף והרפייתם אחד אחרי השני
  • הדרכת המטופל לתאר בדמיונו אזור טבעי ומרגיע

  ברגע שהמטופל מגיע למצב הרפיה מלא ניתן לכוונו לביצוע שינוי חיובי בתת מודע

  NLP הוא כלי עוצמתי נוסף אשר בשילוב עם דמיון מודרך יכול לאפשר לכל אדם להגיע להישגים בלתי נתפסים ולבצע שינוי מהפכני בחייו. ה- NLP  מעניק למטפל את היכולת להבין את המטופל טוב יותר, למצוא את הנקודות אשר דורשות שינוי ולסייע לו להתגבר עליהן. ה-NLP שם דגש על שפת גוף, טון דיבור ובחירת מילים נכונה אשר מסייעות להעביר את המסר בצורה חיובית ובטוחה, לעורר אמון מצד המטופל (ראפור) ולהגיע לתוצאות תוך פרק זמן קצר. הדבר חשוב משום שלא כל מטופל יכול לעבור תהליך של דמיון מודרך, כך לדוגמה דמיון מודרך אינו מומלץ עבור סובלים מדיכאון קליני או משתמשים בתרופות פסיכיאטריות.

  אפרת ננר– שינוי מחשבתי חיובי

  על מנת ללמוד כיצד להשתמש בדמיון מודרך וב- NLP בצורה מקצועית, ניתן להירשם לסדנה של אפרת ננר אשר במשך שנים עסקה בתחום האימון האישי והעסקי, יעוץ ארגוני, דמיון מודרך ו-NLP. הידע הרב שצברה ממגוון תחומים הנוגעים לפסיכולוגיה של האדם ולאופן הפעולה של המוח, מאפשרים לכל אדם להתגבר על המכשולים שעוצרים אותו בחיים ולהגיע להצלחה שהיא מעבר לכל דמיון.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט