אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  ייעוץ ארגוני

  ייעוץ ארגוני 

  ייעוץ ארגוני הינו יעוץ הניתן לארגונים במטרה לשפר את התפקוד שלהם ואת התהליכים המתרחשים בהם. הייעוץ נועד לאפשר לארגון להתמודד עם סביבה דינמית המשתנה ללא הרף מהפן הלוגיסטי, האנושי  ובכל המתרחש בשוק. המאה ה- 21 מאופיינת באי יציבות בכל תחומי החיים, אופנות משתנות, מצב כלכלי לא יציב, העלאת או הורדת ריבית , שינויים בחקיקה ומגוון אירועים וגורמים העשויים להיות בעלי השפעה משמעותית על הארגון ועל האסטרטגיה שלו. כישלונו של מוצר מסוים או הצלחה של מוצר אחר, טעות ביצור הגוררת Recall או מוצר פשוט שלפתע הופך ללהיט. כל הדברים הללו יכולים להתרחש בכל דקה ועל החברה להיות מסוגלת להתמודד עם השינויים, מינוריים, סמויים או קיצוניים ככל שיהיו.

  ייעוץ ארגוני לחומר אנושי טוב יותר 

  מי שצריך להתמודד עם השינויים הללו הוא החומר האנושי הקיים בחברה. בעידן בו הטכנולוגיה זמינה לכולם באופן כמעט זהה הרי שאת ההבדל המשמעותי בין ארגון לארגון עושה החומר האנושי. שיפור יכולות העובדים וכושר הסתגלותם לשינויים, יצירת מוטיבציה ושמירה על "מתח מוטיבציוני", יצירת נתיב צמיחה עבור העובדים שיגבירו את המוטיבציה ואת תחושת המחויבות לחברה. הקשבה אמיתית לצורכיהם ובעיותיהם, כל אלה הם רק חלק מן הדברים שיש להקפיד עליהם על מנת לשמר כוח עבודה איכותי בארגון.

  הייעוץ הארגוני חולש על פני מגוון נושאים הרלוונטיים לכל חברה או ארגון וניתן לחלק אותם ל-3  נושאים מרכזיים:

  • אנשים –מבוסס על ידע במדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה ארגונית, שיטות תגמול ועוד.
  • משימות –מבוסס על ידע בשיפור תהליכים, מבנה ארגוני, אסטרטגיה עסקית ושיווקית ועוד.
  • סביבה –בחינת מיקומו של הארגון בסביבה העסקית תוך בחינת יחסי הגומלין הקיימים עם ספקים, לקוחות ובעלי עניין.

  מביאים את הארגון לתוצאות

  על מנת להביא את הארגון לתוצאות מקסימליות לאורך זמן, יש צורך ביד מקצועית חיצונית, מכוונת. על ידי פיתוח ארגוני נכון ושינוי בתפיסת עבודה, הן של העובדים והן של צוותי ניהול, ניתן למנף כל מצב להצלחה.
  אפרת ננר תעניק לכל ארגון או עסק, מהניסיון שצברה ומהחידושים האחרונים בתחום הפיתוח הארגוני.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט