אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  ייעוץ ארגוני לעסקים

  ייעוץ ארגוני לעסקים הוא חלק בלתי נפרד מחברה אשר מעוניינת להצליח לאורך זמן ומאמינה שבעולם עסקי של אי וודאות, נחוצה לארגון עין חיצונית בוחנת וידע ארגוני מן המעלה הראשונה. מטרתו של הייעוץ הארגוני היא להתמודד עם השינויים המואצים המאפיינים את עולמנו ככלל ואת עולם העסקים בפרט. החברות והארגונים השונים נאלצים להתמודד עם שינויים תכופים הכוללים התפתחויות טכנולוגיות, שינוי ערכים, גיוון במשאבי האנוש העומדים לרשות הארגון, שינויי צריכה, עליה בחשיבותו של הלקוח, גידול בכמות המידע הזמין לצרכנים, עליה בחוסר הוודאות בשוק ועוד. אתגרים אלה כמו גם הגלובליזציה של המשק והתלות שלו באינספור גורמים מובילים. יותר ויותר ארגונים פונים לאנשי מקצוע חיצוניים המתמחים בייעוץ ארגוני.

   

  יתרונות של ייעוץ ארגוני לעסקים 

  ייעוץ ארגוני חיצוני לעסקים שם דגש על מספר היבטים, מנקודת מבט שלישית:

  • ההון האנושי – שימת דגש על ההון האנושי הקיים בחברה ופיתוח העובדים, ניתן להביא את תפוקת העובדים לגדול לאורך זמן, לחזק את השדרה הניהולית בארגון, לאפשר לעובדים להתפתח בתוך החברה וליצור זיקה ומחויבות למקום העבודה. כיום ההון האנושי הוא אחד המפתחות המרכזיים להצלחה של כל חברה.
  • אסטרטגיה ארוכת טווח – על ידי תכנון של פעולות רחבות היקף, הגדרת מטרות על פני ציר זמן וחלוקת תפקידים הולמת יכולות, ניתן לקדם את החברה באופן הדרגתי ויציב לעבר המטרות האמיתיות שלה.
  • סדר במערכת – ייעוץ ארגוני מאפשר לבצע סדר בארגון. ניתן להגדיר מחדש תפקידים מסוימים, לקבוע את גבולות הגזרה של העובד/המנהל, לבצע שינויים בכוח אדם ולאייש תפקידים על סמך התאמה ויכולת ולא מתוך מניעים אחרים.
  • בניית תכנית פעולה לתקופות משבר, במוצר, בשירות, מצב ביטחוני, שינויים פרסונליים או תחרות.
  • הגמשת הנהלים של החברה והתאמתם לחזון החברה / העסק כמו גם למציאות הקיימת
  • ועוד

   

  ייעוץ ארגוני לעסקים – חשיבה ארוכת טווח

  על ידי חשיבה ארוכת טווח ניתן להכין את העסק לעתות משבר, טרם מתרחשת הבעיה. הקדמת תרופה למכה מתאפשרת על ידי הבאת גורם חיצוני מקצועי להקניית כלים עוצמתיים ולהבטחת עתידה הכלכלי הפורח של החברה. בנוסף לפעילות בתוך הארגון, מציעה אפרת אימונים אישיים ועסקיים לאנשים המעוניינים לקחת את חייהם צעד אחד קדימה ולהפוך לסיפור הצלחה.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט