אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  טיפול בחרדות nlp

  NLP טיפול בחרדות

  כל מה שקורה לנו קורה קודם במוח על ידי חשיבה וקביעת התגובה שלנו לכך ואחר כך, אם לא מעבדים זאת, הוא הופך לדפוס. כשיש טריגרים שמעוררים חרדה, טיפול בחרדות NLP הוא דרך מצוינת לרדת לשורשי הבעיה ולשנות אותה מהיסוד. בטיפול זה מתייחסים למה שגרם לכך מלכתחילה, לעבד אותו מנקודת מבט בוגרת ודרך זה לקבל פרופורציה, להקטין את הרגש הקשה, לסלוח ולאסוף כחות ורצון להמשיך הלאה. רכישת  כלים חדשים אלה יסייעו בבניית תבניות חיוביות שיפחיתו או אף ימגרו את התקפי החרדה. טריגרים אלה מקבלים התייחסות בשלושת רבדי התודעה, מודעות, תת מודע ולא מודע, באופן רגיש ובוטח, צעד אחר צעד. אפרת ננר, Master  Practitioner בשיטת ה – N.L.P , מציעה לכם חוויה מרוממת של התפתחות אישית עוצמתית בבניית שגרת חיים רגועה ובוטחת.

  טיפול בחרדות NLP

  כיצד טיפול בחרדות NLP עוזר לכם?

  • התפיסה שגורמת לנו להגיב על טריגרים בחרדה מושרשת אצלנו בגלל טראומות או בגלל אמונות שגויות שמשבשות לנו את תפיסת המציאות כפי שהיא. מכיוון שהדפוס המוחי הזה מנוסח במילים ומקדד את המוח לתגובה כזאת, אין דרך אחרת לעקור אותו מאשר לחזור אליו ולנסות לפוגג אותו בעזרת קידוד מחדש, וזה מה שעושה טיפול NLP.
  • כל טראומה ישנה שננעצה במוח נמצאת שם ומעוגנת בלשון ובשפה שלנו ולכן כשמטפלים בה, מתנסחים במילים שמתארות את הטראומה בדרך אחרת, לא מפחידה ולא מגבילה ובמילים אחרות, מנתבים את המוח לחשוב אחרת על אותה חוויה בעזרת ניתוב לשוני והטריגר מתמסמס, זו אחת מהדרכים המאפשרות למתן התקפי חרדה.
  • שיטה זו שייכת לאסכולה של הפסיכולוגיה החיובית המנסה לעודד חשיבה חיובית. פשוט לא הורגלנו לעשות זאת מבית, ויש צורך ללמוד זאת מההתחלה, בגיל מבוגר יותר. ידוע על הקשר בין הגוף לנפש ולחשיבה חיובית השפעה עוצמתית על הבריאות הגופנית והנפשית של האדם ולתודעה חלק בלתי נפרד מיצירת השינויים בהתנהגות שלנו ולבריאותנו.

  שיטת nlp לטיפול בחרדות – לחשוב חיובי, לחשוב שינוי

  אפרת ננר פיתחה שיטה של טיפול בחרדות על בסיס שיטת   NLP שעזרה ועוזרת לרבים להתגבר על חרדות. היא משלבת את ניסיונה העשיר בחינוך יחד עם ההצלחות שלה בטיפול ובמתן כלים לשינוי דפוסים שגורמים למחשבות שליליות ולהתקפי חרדה. כדי להצליח להתגבר על כך, מומלץ להתנסות בכלים חדישים ואפקטיביים שיעזרו לכם לשלוט בחרדות לטווח הרחוק.

   

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט