אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  הערכת עובדים בארגון

  מטרתה של הערכת עובדים בארגון הינה לבדוק את כישוריו של כל עובד ועובד בחברה. זאת, באמצעות מחקר המודד משתנים שונים. החל מנקודות החוזקה והחולשה של העובדים ועד התאמתם לקידום בארגון – מדובר במענה יעיל. לקבלת פרטים נוספים על נושא זה, ניתן לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זה מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, עברה אפרת ננר לתחום הייעוץ הארגוני ולאימון האישי והעסקי. כיום, היא מלווה עשרות אנשים וארגונים בתהליכי צמיחה, ומסייעת להם בהתאמת עובדים ומנהלים לקבוצה.

  הערכת עובדים בארגון – לבצע את הבדיקה על הצד הטוב ביותר

  כל מנהל יידע לומר לכם כי הנכס המשמעותי ביותר בארגון הוא העובדים. לאורך השנים, הדרג הבכיר משקיע בעובדיו במגוון דרכים. הכול, על מנת לשמר עובדים, להעלות את המוטיבציה – ולעודד תפוקה גבוהה ככל הניתן. למעשה, מחקרים רבים מצביעים כי ככל שמנהלים ישקיעו יום-יום בעובדים, בין אם באמצעות סמול טוק ובין אם באמצעות הרמת כוסית בחג ובכנסים מקצועיים, כך תשתפר האווירה והרווחים יעלו פלאים.

  לצד כל זאת, חשוב לא פחות לבצע הערכות עובדים בארגון. בכך, הכוונה היא לביצוע הערכה מדויקת של חוזקות העובד וחולשותיו. כמו כן, הערכה זו תתבצע גם במקרים בהם העובד הינו מועמד לקידום בארגון – כאשר בדיקה תאשר את התאמתו להגדרת התפקיד ולסביבת העבודה. 

  כך או כך, על מנת להתחיל בתהליך, יש להסתייע בשירותיו של מומחה בתחום; איש מקצוע שילווה אתכם שלב אחר שלב ויסייע לכם בכך על הצד הטוב ביותר. 

  הערכת עובדים בארגונים להשגת שינוי אמיתי 

  עובדי הארגון הם המשאב החשוב ביותר שלו. בהתאם, מנהלים רבים מבינים כי יש להשקיע בבחירתם והתאמתם לקבוצת העבודה. במקביל, חשוב לבצע הערכת עובדים – ולבדוק את ההתפתחות שלהם בתוך החברה. למידע נוסף בנושא, ניתן ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון רב בליווי בהנעת מערכות וליווי מנהלים. כמו כן, אפרת ננר פיתחה מודל עבודה ייחודי המאפשר להשיג שינוי בזמן קצר יחסית.

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט