אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


  דמיון מודרך NLP

  שיטת דמיון מודרך nlp הינה שיטה באמצעותה ניתן לתכנת את התת-מודע שלנו וליצור תוצאות חיוביות ומרחיקות לכת בחיינו; תוצאות אשר יישארו וילוו אותנו לפרק זמן ארוך. מעוניינים לחוות גם אתם מסע של דמיון מודרך? ברצונכם לחצות את המחסומים שלכם ולהעצים את הפוטנציאל הטמון בכם? מוזמנים לפנות אל אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מחזיקה בניסיון של 40 שנה במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת. בהמשך, עזבה היא עברה הכשרה מקיפה בתחום הייעוץ הארגוני, האימון האישי והאימון העסקי. מאז, ליוותה אנשים רבים בתהליכי צמיחה. 

  דמיון מודרך nlp – לשנות דפוסי הפעולה בהצלחה

  השנים עושות את שלהן, כאשר אנו מפתחים דפוסי פעולה מאוד מסוימים. לא תמיד דפוסי פעולה אלו מיטיבים עמנו, הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי. התנהלות זו עלולה להשפיע באופן מרחיק לכת על העתיד שלנו. עם זאת, ישנן דרכים יעילות ומומלצות לשנות זאת, כאשר שיטת דמיון מודרך nlp הינה הבולטת מבניהן.

  כאשר אנו מדברים על שיטת הדמיון המודרך, או – Neuro linguistic programming, הכוונה היא לשיטת פעולה שמטרתה לקדם את התקשורת הבין אישית של המשתתף. מדובר בשיטה אשר עשתה את צעדיה הראשונים עוד בארצות הבריות, בשנות ה-60 וה-70 של המאה ה-20, וצברה מאז תאוצה.

  באמצעות השיטה זו, תוכלו ליצור את השינוי הרצוי בחייכם. זאת, תוך שינוי התודעה שלכם ושיפור ביכולות שלכם לתקשר עם אחרים. החל משינוי הרגלים כמו הפסקת עישון, סיוע בבעיות רגשיות, טיפול בקשרים המקצועיים שלכם ועוד – באמצעות ה-nlp תחוו שינויים חיוביים, בכך אין כל ספק. 

  NLP דמיון מודרך – לפתח את היכולות שלכם 

  סובלים מדימוי עצמי נמוך? אינכם מצליחים לתקשר היטב עם בן או בת הזוג? מעוניינים לרכוש יכולות ניהול מרשימות? כך או כך, מומלץ ליצור קשר עם אפרת ננר, בעלת א.נ ייעוצים. מומחית זו מציעה מגוון רחב של הרצאות וסדנאות למגזר הפרטי, הארגוני והעסקי. כמו כן, אתם מוזמנים לרכוש את תצרף "מעגל ההפתעה" ואת הקלפים שיצרה אפרת ננר במיוחד ללקוחותיה.

  דמיון מודרך NLP

  שימוש ב דמיון מודרך nlp

  השימוש בדמיון כדי להתמודד עם בעיות אינו חדש אבל כאשר משלבים אותו בשיטות יעילות נוספות מקבלים כלי עוצמתי לשינוי. דמיון מודרך NLP הוא טיפול שעוזר לאנשים לדמיין את הקשיים שלהם במרחב המוגן של הטיפול על מנת להכיר אותם לעומק ולפוגג אותם בעזרת כלים קוגניטיביים. דמיון כזה יכול לבנות עולם חדש של הצלחה שבו אין זכר למכשולים כמו  לאמונות מגבילות, וכך המטופל יכול לתרגל ולהתרגל למחשבה שהוא יכול לנצח ואף עושה זאת בהדרגה כדי להגיע לדרגת שליטה מלאה. אפרת ננר מדריכה ומטפלת בשיטה זו, לכל מי שרוצה להיפטר ממכשולים שמעכבים אותו בחייו ועוזרת להם להתקדם להצלחה.

  מה צריך לדעת על דמיון מודרך NLP?

  • NLP הוא שיטת קידוד קוגניטיבית של המוח על מנת לטפל בתבניות חשיבה ישנות שהוטמעו על ידי אדם או מצבים וגרמו לו לחשוב על עצמו בצורה שהוא בה היום. שם נעוצים השורשים של הכישלונות ושל האמונות המגבילות שמכשילות אנשים ושם גם מטפלים בהם כדי לעקור אותם ולשתול חדשים, חיוביים יותר ומקדמים. כדי לעשות זאת צריך לבוא מוכנים להתבונן בהם ולטפל בהם בצורה יסודית כדי להבין את עצמכם טוב יותר ומאיפה צמחו פחדים שמעכבים אתכם.
  • דמיון מודרך הוא גם שיטה מהשיטות שעוזרות לשנות חשיבה ולקבל כלים חדשים להתמודד עם חרדות, ראו גם טיפול NLP בחרדות, פחדים וכישלונות חוזרים ונשנים בעזרת יצירת דימויים חיוביים להם זקוק המטופל על מנת לתקן את החוויות שלו בתחום מסוים. כך הוא יכול לקבל אומץ ומוטיבציה לחזור לשם אבל הפעם בראייה נכונה יותר של הבעיה וגם להפסיק לחשוש ממנה.
  • הכלים שמקבלים בשיטה כזאת משמשים אנשים גם בעתיד. מרגע שמצליחים לשלוט בכך ולתקן את החוויות ואת התחושות במרחב מוגן, כאשר דפוס החשיבה החדש מוטמע, הוא משמש גם הלאה כאשר נתקלים בבעיות אחרות.

  דמיון מודרךך NLP – קידוד קוגניטיבי תומך

  טיפולים קוגניטיביים כאלה הם חלק מארגז הכלים שאפרת ננר פיתחה בשנות הניסיון הרבות שלה בחינוך ובארגון. היא מסייעת לאנשים להתקדם מדפוסים מכשילים ולאמץ דפוסי חשיבה מקדמי הצלחה. לתפיסתה, כל אחד יכול לחיות חיים טובים וזה מגיע לו מעצם הולדתו. בעזרת NLP שהוא קידוד קוגניטיבי חדש וחיובי יותר אתם יוצאים לדרך חדשה בחייכם

  פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


   מאמרים נוספים
   קידום באינטרנט קידום באינטרנט